Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan müködik terhesség...

Hogyan müködik terhesség alatt a fogorvosi ellátás, ha körzeti orvoshoz megyek? Vinni kell a kiskönyvet? Fontos, hogy ki legyen töltve? és tényleg ingyenes az ellátás? Ha nem miért kell fizetni és mennyit?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Kismamaként ingyenes az ellátás, csak éppen vinni kell a kiskönyvet. A fontosabb dolgoknak benne kell lennie: Neved, orvosod védőnő ilyenek. De ha már voltál terhesgonmdozáson akkor ezek benne vannak. A fogorvosnak különösebben nincs szüksége más információra az ellátáshoz. Ja TAJ számod.

Csak legyen bátorságod elmenni, nekem nem nagyon szokott:)))

2008. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! Bátran menj fogorvoshoz. A beleegyezésed nélkül nem csinálnak semmit. Első alkalommal " feltérképezi" a fogorvos, hogy van-e teendő. Kiskönyvedbe bepecsételi a szürővizsgálaton való megjelenést. A többi már tényleg a bátorságodon múlik.12 hetet töltsd be.A tömések ingyenesek un. fogmegtaró kezelések is. Sajnos ha pótolni kell, az pénzbe kerül. De NE FELEDD!! SOHA NEM VAGY EGYEDÜL. Kis pocaklakód mindig melletted áll, fogja kezed, Várja, hogy megpillantsa a világ legszebb anyukáját.

Tanács: ha kezelés szükséges, vágj bele. Előbb-utóbb úgysem lesz választásod.

2008. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ma voltam fogászaton,tömtek és nincs kiskönyvem 6hetes vagyok nem kellet fizetni,ezzért senkinek sem kell fizetni a tb fizeti
2008. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már én is túl vagyok a fogászati szűrésen. Szerencsére nem volt semmi probléma, csak a fogkövet szedte le a fogaimról. 2000 Ft-ot fizettem. Egyáltalán nem volt ingyenes, és nem is szokott az lenni.(nem magánrendelésen voltam)

A kiskönyvembe is pecsételt.

2008. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!