Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra kiírt kismamik, hogy...

Júliusra kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én július 27-re vagyok kiírva. Elkezdett keményedni a hasam, meg kellett emelni a magnézium adagomat. És a héten visszatért a hihetetlen fáradékonyság, és dél körül majd leragad a szemem, olyan álmosság jön rám, hiába mászkálok, és próbálok feléledni. Egyébként minden más rendben van. Várom már nagyon, hogy 2 hét múlva újra lássam a kicsikémet.
2013. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én július 23 ra vagyok kiírva, sokszor begörcsöl éjszaka a lábam, magnéziumot szedek rá. Állandóan álmos vagyok, de valahogy mégsem tudok aludni.
2013. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Július 19.-re vagyok kiírva. énsem tudok aludni pedig álmos vagyok. este is csak nehezen a levegővétel miatt.:/ de nagyon várom már a babát:)


kisfiú lesz vagy kislány? bevásároltatok már neki?:) kórházi.csomaggal hogy álltok?

2013. máj. 17. 08:49
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Kislány lesz ha minden igaz. Nekünk van már egy 3,5 éves lányunk, így nem sok mindent kell venni a kicsinek, max néhány új ruhácskát. De még semmit nem vettem neki. a kórházi csomag meg? Még utána se néztem mi is kell bele, már elfelejtettem. Azt majd június végén pakolom össze szerintem.
2013. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Július 15-re vagyok kiírva első kisbabánkkal, kislány lesz.

Az alvással semmi gondom, de mostanában én is fáradékonyabb vagyok. Ha nagyobb sétát teszünk aznap, este zuhanok az ágyba és percek alatt elalszok.

Már vettünk pár nagyobb dolgot de sokminden hiányzik még. A következő hetekben fogjuk beszerezni.

Kórházi csomagba is nagyon sok mindent kell még vennem.

2013. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok, kislányunk lesz, apróságokat kell még beszereznünk, a csomaggal még egy 2-3 hetet várok
2013. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn is július 23-ra vagyok kiírva, szülinapom után három nap :-D Mikor bejött ez a nagy meleg nem nagyon bírtam, de most már jobb, szedem a vasat. Az evéssel vannak gondok, ha eszek rendesen rosszul leszek és egész nap fekvés, így keveset eszek, néha többször, néha kevesebbszer. Aludni nem tudok, hajnali háromig wc-re járás reggel 8 körül kelés..Alvashoz is egy póz jó csak a bal oldalam..de azt már szétfeküdtem, és persze este indul be a buli a hasamban. Szóval ezeket meg kell várnom és alvás :-D
2013. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó babavárást mindenkinek:)


Egyébként a facebook-os oldalt nem hozza be..

2013. máj. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!