Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május végére, Június elején...

Május végére, Június elején szülő kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 12:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én pont egy hét múlva vagyok kiírva. Már nem nagyon csinálok semmit, mert majd beszakad a derekam, elfáradok már főzés közben is. Különben jól vagyunk. Ma érzek némi jósló fájásokat, amit eddig még nem, úgyhogy remélem nemsoká a karomban tarthatom a babánkat :-)
2013. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Nekem még 4 hetem van hátra.

Sokat keményedik a pocim, vannak jóslófájásaim is.

Pár napja elment a nyákdugóm egy része. A pocim már hetekkel ezelőtt leszállt, baba feje beékelődve, úgyhogy már totyogok mint egy pingvin. :)

Derekam is sokat fáj. Méhszájam két hete 2100 volt.

Te hogy vagy kérdező?

2013. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nekem hivatalossan 16 napom van még, múlt hét pénteken volt jóslóm is. Szerdán többször is rám tört, azt hittem szülés lesz.De azóta semmit nem érzek, derekam csak akkor fáj ha sokat fekszem, így azt gondolom ki fogja várni a babám az idejét, pedig már nagyon szeretnék túl leni rajt.

Tegnap voltam NST-n de minden okés volt.

2013. máj. 17. 13:16
 4/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Nekem kerek 10 napom van a kiirasig. Egyébként hal istennek minden rendben van. :) Már nagyon szeretnénk mi is hogy itt legyen a kicsi fiunk. Azt sem bánnám ha ma kibújna :-) Jóslóim nem nagyon vannak,a derekam neha kicsit faj,meg a melegben vizesedtem de semmi extra. Nektek mennyire aktiv a babátok? Én ugy erzem az enyem egyre ke kevesbe.Persze azert bejelentkezik neha :)
2013. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

2-es válaszol vagyok. Nekem is mióta be van ékelődve a feje a kis csajnak azóta inkább csak fészkelődik.

Már nem úgy mocorog mint előtte, valószínűleg mert már nem tud lubickolni.

2013. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
A párom is ezzel nyugtat h mit akarok,szegénynek mar alig van helye :) Most ficergett eppen hal istennek. Es mit josolnak mekkora babatok lesz? Nekünk 37 hetesen 2800grammot mondtak,azt mondtak atlagos 3 kg körüli fiucska lesz. Hat kivancsi leszek :) jaj,jönne mar
2013. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

nekem 33.-ik héten 2086g-ra saccolták, remélem azért nem lesz olyan picike.

Időjárást mennyire érzitek meg?

2013. máj. 17. 15:58
 8/31 anonim ***** válasza:
Negyes vagyok. En pozitivan elem meg a hűvöst ugyanis nem vizesedek annyira es nem fővök mint egy kacsa :-) te/ti?
2013. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szerencsére én idáig sem vizesedtem,és az időjárás sem hatott nagyon ki rám! Tegnap óta jóslóim sem voltak, hát majd kiderül hogy mi fog történni az elkövetkezendő 16 napba :)Jó helye van még a pocakban, addig is nődögél, de már alig várom hogy a karomba tarthassam :)
2013. máj. 17. 16:25
 10/31 anonim ***** válasza:

Nekem is 16 napom van (júni 3), rengeteget keményedik a hasam és görcsölök, a pingvin járás nálam is megvan:-)

Hogy álltok a készülődéssel? Nekem még nincs összerakva a táskám, babaruhák nagy részét már kimostam de vasalni még nem bírtam, bölcső még nincs összeszerelve, de a babakocsi és a hordozó rendben van.

2013. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!