Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este éreztem először...

Tegnap este éreztem először nyomkodást, kaparászást az alhasamban, bal oldalon, de csak oldalt fekve. Ma reggel ugyanezt éreztem. Ez már a kisbabám? Most már mindennap fogom érezni?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok.
2008. jún. 18. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Úgy szerintem igen. Ugye milyen csodálatos érzés??Ha ezután mindennap érzed írd be a mai dátumot a kiskönyvedbe.
2008. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gratula az első mocorgásokhoz. Annyira jó érzés, nem? Nem biztos, hogy minden nap fogod érezni, de ne izgulj, a lényeg az, hogy naponta legalább egyszer érezd. Sokat számít, hogy milyen az idő, te milyen lelkiállapotban vagy, a babó mindent megérez.
2008. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 17. hétben vagyok és én is most éreztem először "valamit", kizárásos alapon csak a baba lehetett, mert korábban ilyet még nem tapasztaltam.

A furcsa csak az, hogy nekem igazából nem belső érzéseim voltak, csak kívülről vettem észre a babát. A hátamon feküdtem, a hasamon volt a kezem és úgy éreztem, hogy belülről valami megnyomja a kezem kétszer is. Majd hiába vártunk, nem történt semmi, szóval biztos voltam, hogy csak képzelődtem.

És ma reggel ismét éreztem, ugyanabban a pozícióban feküdtem, hasam a pocimon és egyik pillanatról a másikra a semmiből hatalmas pisilési kényszer jött rám, a méhem pedig mintha átment volna egészben a jobb oldalra. Szemmel is látni lehetett, úgy nézet ki a hasam, mintha egészben nyeltem volna le egy almát és az most csak a pocim jobb oldalán lenne. Kicsit el voltam deformálódva! :-)

Arra gondoltam, hogy a baba hirtelen helyzetet váltott és ezzel egyidőben ráfeküdt a hólyagomra. Csak ismét azt tartom különösnek, hogy a pisilési kényszeren kívül más érzésem nem volt, se kaparás, se csiklandozás, se semmi, amiről eddig meséltek nekem babamozgás témában.

2008. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!