Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik hogy vagytok...

25 hetes kismamik hogy vagytok? Hogy álltok a hízással? Pocakotok mekkora? Aki szeretne képet is linkelhetne

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


véletlen egybeesés vagy lestél ???? :D

2013. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
véletlen egybeesés :)
2013. máj. 22. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:
:)))
2013. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bár én még csak 24 hetes vagyok, remélem nem baj h írok :) Eddig 6kgt híztam. Pocakom óriási 103cm a körfogata!Linkelek képet is :)

[link]

2013. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így kép alapján nem óriási, a 103 cm meg úgy is csak neked szól mert nem mindegy ki mivel kezd :)
2013. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 25 hetes vagyok. Eddig 4 kg-t híztam, a pocakom látszik, de szerintem nem olyan nagy. Pedig Ő már a harmadik babánk. :)
2013. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös: hát lapos hassal kezdtem, szóval elhiheted, h nagyot nőtt, és első babásként sokan óriásinak vélik :) de persze kinek mi a nagy :)
2013. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 25. hétben vagyok, 2. baba. Pocakom akkora mint a 4. válaszolónak, hatalmasakat rugdos a kisasszony. Sajnos a nagylányom keveset hagy pihenni így egyre nehezebben viselem a terhességet. Sokat görcsöl a hasam, de ma voltam dokinál és szerencsére totál zárt a méhszáj. Már nagyon várom a szülést és hogy kezemben tarthassam ezt a kisbabát. Egyre többet gondolok rá, már neve is van! :-)
2013. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4 es ne agódj . Nekem sem volt kisebb az első terheségemnél a hasam sőt óriási volt pedig én is lapos hasal kezdtem 9 kg híztam a kislányomal 67 kg mentem szülni , kislányom 3,60 született. Szülés után 3-4 hónapal már nem is látszót rajtam semmi igaz akkor 21 éves voltam :).


Most második terheségem alatt 3 kg híztam eddig , jobb és bal oldalamon elég nehezen tudok csicsikálni mert rúg a kisfiam így gész éjszaka háton alszom szinte, most állítólag a férjem szerint kisebb a hasam mint a kislányommal volt :). itt a kép :).


25 hetes


[link]

2013. máj. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!