Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki dohanyzott terhesseg...

Aki dohanyzott terhesseg alatt hany szalat szivott el egy nap? Lett e valami baja a babanak? Hanyadik heten szult? Mekkora sullyu lett a baba? Terhesvitamint szedett e?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

nem hiszem hogy itt bárki fel vállalja ha dohányzott babával,bár ki tudja... ha fel is vállalja,azonnal lehurrogják. Szerintem ezt mindenki döntse el maga!


Nekem speciel van ismerősöm,aki a várandósság alatt elszívott egy pár szál cigit, mondjuk egy nap 1-2 de volt hogy pár napig semmi. Tökéletesen egészséges gyereknek adott életet, azt nem tudom,hogy pontosan mennyivel született,de több mint 3 kg volt az biztos,és túlhordta! Terhesvitamint az elején szedett

2013. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyik ismerősöm gyerekének lett, nem napi szinten cigizett de volt olyan nap amikor 5-öt volt hogy egyet sem. A gyerek 3 évesen súlyos asztmás lett. Persze bizonyitani nem lehet hogy attól van, de ez nem nyugtatja meg. mindig mondja hogy amikor a gyerek majd megfullad legszivesebben felakasztaná magát, hogy ezt könnyen lehet ő okozta és annak az embernek ártotta akit a világon a legjobban szeret. Van hogy heti többször az ügyeleten köt ki a gyerekkel mert annyira fullad. Valószinűleg kapnak oxigén palackot otthonra.
2013. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ezzel az a baj hogyha lesz baja akkor hogy számolsz el a saját lelkiismereteddel??????
2013. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nagy valószínűséggel aszt,ás lesz a kicsi, ami nem feltétlenül derül ki azonnal lehet csak 5-10. év múlva.
2013. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Lányommal napi 3-4 szál, semmi baja, 12 éves. 3 kiló 20 deka lett.

Kisfiammal is, ő 4 kiló lett.


Terhesvitamint az elején szedtem a fiammal, a doki azt mondta, 2 doboz bőven elég, lányommal végig..

2013. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves okoskodok. Attol hogy feltettem ezt a kerdest nem feltetlenul azt jelenti hogy rolam van szo. Puszta kivancsisagbol is lehet kerdest feltenni.
2013. máj. 22. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
ìgy van. ezt én is utálom, ha felteszek egy kérdést, egyből lehurrognak, pedig van h csak kìvàncsiságbòl teszem fel, v. elméletileg
2013. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
én végig szivtam mind a 3-mal és nem lettek koraszülöttek és nm lettek kis súlyuak.
2013. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj azért kilehetne bírni a baba és magad!! érdekében is ezt a pár hónapot. Hol van az akaraterő????????? Én leszoktam anno egyik pillanatról a másikra! Rohadt nehéz volt,de kibírtam. AKARAT!!! Nem csak a gyereknek árthatsz a cigivel hanem MAGADNAK is!!!! Keress helyette új szenvedélyt pl sport! (nekem az lett) . Azóta is kitart -10éve- .... Akárki akármit mond én elítélem a dohányos kismamákat..én mint volt dohányos jogot képeztem rá magamnak. Lehet lepontozni,de a véleményem sziklaszilárd. Aki nem bír ki 9hónapot bagó nélkül az egy akaratgyenge jellem...
2013. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy birom ezt a sok okosat!

Volt egy kérdés, és a kérdező erre várt választ! Senki véleményét nem kérdezte!

Ha nem tudtok érdemben válaszolni, akkor lépjetek a következő kérdésre!


Na de hogy a kérdésre válaszoljak.

Nővérem végig napi 5-10szálat elszívott mindkét fiánál, és teljesen egészségesek. Mindketten 3400g körül születtek időre.

2013. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!