Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben járó kismamák...

Utolsó hetekben járó kismamák (2013. 05.22) hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tünete van? Hangulatotok?

2013. máj. 22. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap után van a várható időpontom. Hát már minden pillanatban nagyon várom, olyan jó lenne, ha már megszületne. Egyébként egy kicsit fájdogál a derekam és néha kicsit bő vizes-nyálkás folyásom van. Hangulatom teljesen jó, csak nagyon nagyon várom már, hogy mehessek a kórházba... lehet, hogy direkt ezért inkább úgy gondolja, hogy marad még :-D
2013. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jönnek mennek a frontok, reméljük beindul Neked :)

Én 38+1 vagyok, de az idő miatt olyan semmilyen a hangulatom. Nem tudom mivel dobhatnám fel :)

2013. máj. 22. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:

25.-ére vagyok kiírva, de már nagyon türelmetlen vagyok, alig várom hogy végre történjen valami és mehessek szülni :)

Remélem hogy a kicsikém időben elindul kifelé és nem áll szándékában húzni majd még egy kicsit az időt. A mai nap elég sokat keményedtem, de fájások sehol, még jóslók is ritkán vannak. :/.

2013. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia

38+3hkm vagyok

Fizikailag jól érzem magam, viszont az utóbbi 1héten bármin képes vagyok elbőgni magam. Hétfőn be kell feküdnöm a kórházba. Egyébként keményedek elég sokat.

2013. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én 26.ára vagyok kiírva, c:1000-res méhszáj értékem van. Nekem pár hete rengeteg jóslom volt, sokszor azt hittem megyünk kórházba, de nem lett belőle semmi. De tegnap kicsit elkezdett püffedni az arcom, ma már vizes rendesen az ajkam is kicsit bedagadt. Nagyon remélem a héten történik valami :) Sok sikert a többi kismamának!

39+3 hkm

2013. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4-dik, én 2 nappal vagyok utánad :)

Miért kell befeküdnöd?


Kedves utolsó: én is vizesedek, de nekem "csak" a lábfejem és a talpam. Szerintem pár nap és itt lesz a babád! A hidegfront segíteni fog és nagyon drukkolok!!!

2013. máj. 22. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Azt mondta az orvos, hogy mivel sok gyógyszert szedek a vérnyomásomra, így nem akarja megvárni hogy fájásokkal beinduljon. Mert szülés előtt fel szokott menni a vérnyomás, és fél hogy nehogy e miatt baj legyen.

2013. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Császár lesz hétfőn?
2013. máj. 23. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta, de nagyon remélem hogy nem!
2013. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!