Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furi kérdés! Akinek vetéléssel...

Furi kérdés! Akinek vetéléssel kezdődött a babavárás, és több gyereket szült, annak a későbbi gyerekek között is volt vetélése?

Figyelt kérdés

Nem tudom, érthető vagyok-e? Már volt egy vetélésem, most állapotos vagyok az első babával. Ha szülök még babát a mostanin kívül is, előfordulhat, hogy lesz még az egészségesen született babák között vetélés is? Érdekel, hogy kinek hogy valósult meg az ilyen. Volt esetleg olyan, aki szült, utána vetélt, utána megint szült, megint vetélt, vagy ilyesmi?

Jó lenne ilyen formában leírni:

Például anyukámnál: baba-baba-vetélés-baba

anyósomnál: vetélés-baba-vetélés-vetélés

nálam egyelőre így áll a képlet: vetélés-baba


2009. okt. 4. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

anyukámnál így volt:baba-baba-baba-vetélés-baba-vetélés-baba

nálam:vetélés-vetélés-remélem jön hamarosan a baba:)

tesómnál:vetélés-most 7 hetes gyönyörű kisfiú:)

Simán lehet hogy van közben is vetélés!

2009. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi, gondoltam, azért is akarom úgy tervezni a második babát, hogy ha véletlenül lenne is közben egy vetélés, akkor se fussak ki a két évből (nálunk annyit lehet otthon ülni a babával)


Sok sikert neked a babásodáshoz.


Még várok egyéb tapasztalatokat is!

2009. okt. 4. 09:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"nálunk annyit lehet otthon ülni a babával"

Ezt nem teljesen értem, nem Magyarországon laksz?Amúgy itthon is csak 2 évet lehet otthon ülni!

2009. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem, nem Magyarországon lakom. Két év után vissza kell menni dolgozni, addig akarok másik babát szülni
2009. okt. 4. 09:58
 5/12 A kérdező kommentje:

különben Magyarországon is levitték már 2 évre a 3 évről? Tudom, hogy sokat problémáztatok rajta nemrég, de nem tudom, életbe lépett-e az új törvény.


Ja, különben nálunk már az i s szóba került, hogy 2-ről leviszik másfélre

2009. okt. 4. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ja levitték, hol laksz amúgy?
2009. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnál:baba-vetélés-vetélés-Azóta nem jönn össze

Unokatesónmnál:vetélés-vetélés-vetélés-Baba-baba

2009. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi


Romániában lakom


Még várok „képleteket”

2009. okt. 4. 10:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnál: vetélés-vetélés-vetélés-baba-vetélés-baba. Tehát 6 terhességből 2 baba született meg.
2009. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Halvaszülés, vetélés, baba, baba, vetélés és remélem most újra lesz baba. Sok sikert!
2009. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!