Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok. Hüvelyi...

13 hetes vagyok. Hüvelyi szúrkákat, derék fájás, és alhas fájás, persze kibírhatóak és nem mindennap, de 2-3 naponta és kellemetlenek. Normális ez ilyen korán? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 23. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Egész terhesség alatt előfordulhat.

(És szerintem nem is rossz, ha csak ennyi tüneted van! :o)

2013. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egy vetélésem ezért a mostanival is folyton aggódok. Most 14 hetes pocakban. Nekem is folyton fáj vagy szurkál valahol. Az elsőknél még nagyon féltem, de mára már megszokta, hogy ez a terhességgel jár. Pár hete közepesebb menstruációs görcseim is voltak az is teljesen normális. Azért vannak ezek az érzések, mert dolgozik a baba és a méh is. Magnéziumot lehet szedni, akár igény szerint vagy rendszeresen is , én 3x1 szedek Magnerotból. De jó a magneB6 is de nekem a fent említett vált be jobban igaz elég drága.
2013. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát a tüneteim (hányás, stb) 10 hetesen elmúltak a fáradtság maradt és ezek jöttek a helyükre. Néha meg ijedek, mert a hüvelyemben a szúrkák elég sokáig is elszoktak tartani..
2013. máj. 23. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok: még annyi, hogy amikor érzed, hogy fájdogál valahol próbálj lepihenni mert az is nagyon sokat tud segíteni.
2013. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben kipróbálom majd valamelyiket. És köszönöm a válaszotokat :)
2013. máj. 23. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 10+4 napos vagyok. Nálam is vannak ilyen mensiszerű görcsök, derékfájás, most már 2 napja érzem, aztán elmúlik egy-két napra.... hányingerem még van, de az sem minden nap!
2013. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok: Nekünk van szívhang figyelőnk, amit elvileg 12 héttől, de inkább 14 héttől lehet használni. Nem olcsó egy ilyen masina, mert kb. 9000Ft (mi kölcsön kaptuk). Nekem ha kételyem vannak, hogy valami nincs rendben akkor gyorsan megnézem van e szívhangja. Egy idő után az ember nagyon gyorsan megtalálja. A babának nem árt, de nem is nagyon szereti, de napi 1-2 perc míg meg hallgatod biztosan nem árt. Az én kis magzatkám van, hogy elbújik olyankor nem lehet hallani, de akkor még este is ránézek és mindig ott van. Kutya baja. Nem jó ha az ember aggódik, rengeteg rosszat lehet hallani a neten is és minden egyéb helyen, de hinni kell, hogy minden a legnagyobb rendben van a picivel. Ha tünetek vannak az jó mert akkor egészen biztos, hogy valami történik, és ez a valami 99%, hogy a picike növekedése! Magnézium, magnézium, magnézium! A babának nem árt, tényleg iszonyatosan hatásos.
2013. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!