Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ciki az utcán hányni?

Nem ciki az utcán hányni?

Figyelt kérdés
Ha egy terhes nő rosszul lesz, és nem tud mit csinálni, akkor nem túl ciki? Nagyon rossz, hogy mindenki megbámul? Vagy mindenki megy tovább, és rád sem hederít? A történetek is jók nekem.

2013. máj. 23. 18:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ciki nem ciki, ha jönnie kell úgyis kijön, akárhol :)


Én mindig azon imádkoztam, nehogy egy bevásárlóközpont közepén, netán a húsosztályon jöjjön rám :D


Tudod nekem nem volt a hányás előtt skáig tartó hányinger, köhintettem kettőt, és már hánytam is, nem volt előjel, hogy na menjünk a wc-re.....Volt hogy a pizsamám levettem, fel akartam öltözni, erre megköszörültem a torkom, hopp már hánytam is, nem volt közel csak a pizsamám. Úgy voltam vele inkább oda mint a földre.



Amúgy az utcai hányásról annyit, hogy a cukorterheléses vizsgálat után én hánytam....annyi "szerencsém " volt, hogy ugye enni nem lehetett előtte és így csak a cukros lötty jött ki, a másik hogy szakadt (szó szerint zuhogot) az eső, és így az utcán nem sok ember volt....Mentünk a párommal, épp egy kocsi fordult ránk, mentünk át az autó előtt amikor hopp megálltam és hhánytam :D Na gondolhatod!

Nem volt kellemes, de legalább nekem, elmosta az eső :D

2013. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem mindig be volt készítve a hányós zacsi a táskámba, szerencsére az utcán egyszer sem jött rám. Viszont öklendezés elég sokszor, biztos az is érdekesen nézhetett ki, dehát ez van.
2013. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!