Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ciki az utcán hányni?

Nem ciki az utcán hányni?

Figyelt kérdés
Ha egy terhes nő rosszul lesz, és nem tud mit csinálni, akkor nem túl ciki? Nagyon rossz, hogy mindenki megbámul? Vagy mindenki megy tovább, és rád sem hederít? A történetek is jók nekem.

2013. máj. 23. 18:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére ezt megúsztam, de a múltkor sikerült az ágy mellé pakolni. Istenem ezzel jár, ezt el kell fogadni. Legalább nem azért hányunk mert részegek vagyunk.
2013. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Az első terhességemmel a 20. hétig hánytam, egyfolytában. De tényleg,még a víztől is, feküdtem egész nap, azt hittem nem élem túl. De itt vagyok, és most várom a következőt :) Mindazok után, amiket átéltem az elsővel, mindenki esküdött volna, hogy nem lesz második, meg minek kínozom magam, stb. (Hozzáteszem a szülésem sem sem volt egyszerű, mert nem hatott az epidurális érzéstelenítő, 17 órás szülésem volt)

De most azt mondom, miután a másodikkal is végighánytam az első 4 hónapot, hogy akár jöhet a 3. is :)

Gondolj csak bele, mennyire tehet boldoggá a családom, ha újra és újra átélném ezeket.

2013. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%
Ja és az lemaradt, hogy nem ciki hányni az utcán, mivel terhességből eredően hánysz, nem a pia miatt, mint sokan mások...A táskámban a mai napig van néhány zacskó, pár szem keksz, meg víz, na meg rágó, ha mégis hányni kéne :) Amúgy sem fogsz azzal foglalkozni, hogy ciki vagy sem, az inger erősebb ennél. És nem fognak megbámulni, oda se fognak nézni, mert a végén még meg kéne kérdezni, hogy jól vagy-e... sajna ilyenek az emberek.
2013. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
88%
Én a 15 hétben vagyok és még mindig hányok. Nagyon rosszul voltam idáig,otthon táppénzen feküdtem. Két napja lemerészkedtem a sarki kisközértbe és ki kellett jönnöm, mert kitört belőlem a hányás, mint a gejzír. Kosár ledob a földre, rohanás ki az üzletből, hányás az első fa tövébe. Ciki volt,hülyén éreztem magam, szerencsére nagyon aranyos volt a két vevő, akik bent voltak kérdezgették tudnak-e segíteni. Azért látszik,hogy valaki full piás és azért hány vagy kismama.
2013. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

36hétig hánytam,volt h az utcán nagy pocakkal. Utána azon röhögtem,hogy vajon mit gondolhatnak az emberek?

Na a terhesnő tutti be van rúgva és még ráadásul ide hányik a bokorba....

2013. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
A férjem munkahelyén ügyfélfogadási időben, amikor legalább 4 ügyfél volt az irodában, na akkor hánytam teli a szemeteskosarat. Nagyon kellemetlen volt, de látszott rajtam, hogy terhes vagyok és nem részeg :D
2013. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%
Én a társasház előtti tuja ládájába hánytám egyik nap. Hát odáig sikerült eljutnom :-) nem volt nagy közönségem, de azért a biztonság kedvéért utána végigsimítottam a hasamon, csak hogy leessen mindenkinek, hogy nem részeg vagyok. De ezt inkább csak reflexből, nem éreztem cikinek.
2013. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
én mindig tartottam tőle, de szerencsére sosem következett be. sokat puffadok viszont (amúgy is refluxom van) és néha minden előzmény nélkül hosszú, hangos böffentés hagy el anélkül, h kontrollálni tudnám. na, ez szerintem a rókázásnál is cikibb szerintem mondjuk a közértben pénztárhoz sorbanállás közben ... hozzátartozik, h mindig odakapják rá az emberek a fejüket, az arcomon is látszik ilyenkor, h nem taplóságból, megbotránkoztatásképp csináltam, aztán lenéznek a pocakomra és szó nélkül hagyják... legalábbis eddig, szerencsére :)
2013. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

hányni ritkán hánytam terhesség elején de azt itthon.

egyszer indultam el pont terheléses vércukorra,mikor kiéptem az ajtón na akkor kapott el a hév és nem volt vissza út,nem sok jött de jött,utólag rájöttem hogy a Gravida vitamintól hánytam ,mert hírtelen kaptam be éhgyomorra,meg egyébként sem jött be..

2013. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Szia 11 hetes vagyok a második babámmal az elsővel semmi panaszom nem volt viszont most van :( de már kezd múlni, mindenkinek csak ajánlani tudom a gyömbér kapszulát nagyon sokat segít mióta szedem nem hánytam még max egy kis hányinger.
2013. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!