Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg kérlek, hogy...

Nyugtassatok meg kérlek, hogy minden rendben van!?

Figyelt kérdés

39+4 napos terhes vagyok. Ma voltam keringési UH-n, ahol a baba méreteit is mérték (kivéve súlyt) és az asszisztens nagy fellengzős hangosan közölte, hogy a gyerek adatai 36+4 naposnak felelnek meg.

Azt hittem leesek az ágyról, persze rosszul is lettem.

Volt valakinek hasonló és végül minden oké volt? Nyugtassatok meg kérlek


2013. máj. 24. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

barátnőm most szült :


a babát utolsó mérése szerint 36 hetesnek felelt meg, feje 34 hetesnek...3400 gr-al 50 cm-el született, uh nincsen miért aggódnod!!! tényleg jók a méretei !! valószínű nem óriás de az nem baj !! az egészség a lényeg!!

2013. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Az orvos mit mondott!? Nem tartottak bent!?

Ezek után hogy nyugtassanak meg, ha nincsen rendben a baba mérete!?

2013. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta ő nem aggódik, és én se aggódjak (könnyű ezt mondani). A keringés tökéletes, a baba szívhangja is, mozog rendesen. A lepény III. fokban érett
2013. máj. 24. 14:16
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

77%-os te olyan buta vagy mit a ..........


minek szólsz bele a témába ?????????


tuti unatkozó tini vagy, mert h szülni nem szültél még az vbiztos !!!!!


amúgy az én gyerekem is 36 hetes méretekkel rendelkezett, 3 kg feletti súllyal született.....


első voltam

2013. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves első remélem nálunk is hasonló lesz a helyzet. Remélem minél hamarabb jön már kifelé, megőrjít ez az aggódás.
2013. máj. 24. 14:18
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem nincsen semmi baj,36 hetesen már babák születnek,egy 36 (már majdnem 37) hetes babának megfelelőek a méretei,nem kell minden gyereknek 4 kilóval születni.
2013. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem a végén egy hónappal kisebbnek mérték, 2700grammal született de makk egészségesen,10/10es apgarral, a doki annyit mondott,hogy nem fejlődött rendesen,de nem tudni,hogy miért.
2013. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kislányom a 37. héten még pontosan akkora volt, mint a nagykönyvben írva van, majd a 39. héten úgyanolyan méreteket mértek nála, mint 2 héttel előtte, szóval uh szerint 2 hét alatt semmit nem fejlődött, aztán 39 hét 6 naposan született meg, vagyis a kiírt nap előtt 1 nappal és tökéletesek voltak a méretei: 3200 g és 56 cm. És 10/10 -es Apgar-ja volt, szóval makk egészséges volt. Szerintem emiatt ne aggódj, hamarosan megszületik a babád és meglátod, hogy rendben lesz minden. Nekem a dokim azt mondta, hogy ez a két hét eltérés, ami nálam volt, az simán belefér.
2013. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket az asszisztenseket és orvosokat, hogy miért ijjesztgetik a kismamákat. Nálunk ilyen nincs. A vérrol is csak annyit tudunk, hogy minden rendben van vagy esetleg szukséges még már vizsgálat is. Soha nem rémisztgetnek, hogy le van maradva 1-2 hetet.
2013. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató, nyugtató válaszaitokat :) Már jobban érzem magam. Hát igen, én sem értem az asszisztens miért csinálta ezt, a szonográfus szerintem direkt egy szót sem szólt, gondolom úgy volt vele majd a doki eldönti mi van.

Jajj, csak bújna már ki :D Remélem hamarosan én is a pozitív történetemmel nyugtathatom a hasonlóan aggódó kismamákat :)

2013. máj. 24. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!