Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek végig (jó 10 nappal)...

Akinek végig (jó 10 nappal) nagyobbnak mutatkozott UH-on a babája, valóban hamarabb is született?!

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy pontosan mikor fogant a Kicsim, ezért kizárt, hogy majdnem két hetet tévednénk a mensit alapul véve.

Tapasztalatokat várok, köszönöm!



2013. máj. 24. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem! 2 gyereket szültem eddig, most várom a harmadikat, mindháromszor úgy a 16-18.héttől 1 héttel nagyobbnak mérték őket (én is tudtam a fogantatás idejét napra pontosan dehát senki se hitte el) így az első babám szerintük 11 nap túlhordásban született (szerintem csak 4) a második babám pedig 40+2 re, most a harmadikat is nagyobbnak mérik 14 hetes kortól kezdve mindig egy egy nappal nő (mérete alapján ) tehát kedden voltam 17 hetes de már múlt hét pénteken annyinak mérték.

Annyi hogy kicsit nagyobbak lettek mint a nagy átlag (3900 gramm 58 cm, és 4300 gramm 59 cm)

2013. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!