Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eper fogyasztása terhesség...

Eper fogyasztása terhesség vége felé?

Figyelt kérdés
Elsőre hülyén hangzik, hogy ez kérdés, de eszembe jutott, hogy gyereknek 3 éves korig nem lehet adni, mert allergizál, és valamelyik nap itt olvastam, hogy előfordul, hogy szoptatás alatt is kiütéses lesz a gyerek, ha az anyja epret evett. De mi a helyzet a terhesség végével? A placentán is átmegy vajon? Lehet, hogy pöttyösen születik szegény fiam? Nyugtassatok meg, hogy ti is ettétek, és nem lett allergiás! :)

2013. máj. 26. 08:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, hogy küldted, köszönöm, megnézem, amint lesz rá érkezésem!
2013. máj. 28. 09:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez nekem is nagyon tetszett, már mint hasznosnak találtam. Azért vettem fel és feltöltöttem a youtub-ra.


Szokták mondani, hogy a kreol srácok kiszaladnak az udvarra a zsíros "deszkával", és ha a kent felével bele esik a porba a kutya ól mellett, akkor is megeszik. Azért nem lehet őket még agyoncsapni sem, szokták mondani.


Persze ezt nem szó szerint kell érteni, habár náluk talán még így is lehet. Persze azért a tisztasági követelményeket főbb vonalakban érdemes betartani, de nem szabad agyon fertőtleníteni sem mindent. A linkelt filmből kiderül mennyire érdemes vigyázni, mennyire vehetjük lazán.

2013. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!