Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hét, plusz 4 kg, haskörfog...

21. hét, plusz 4 kg, haskörfogat 85 cm. Kinek mekkora volt a pocakja, ill. mennyit szedett fel ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 07:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a 21. héten +5 kg-nál és 96-98-as pocinál tartottam. De ez alkatfüggő is.
2009. okt. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyentájt kb 6-7 kg-val voltam több mint a terhesség előtt. Összesen 25 kg-t híztam:S Most 11-el vagyok kevesebb, de egyáltalán nem látszik rajtam, hogy lepottyant az a 11 kg. Mondjuk még ráérek, mert 2 hónapos múlt a fiam és még szeretnék legalább 1 évig szoptatni. Remélem azért majd lemennek ezek a hájak rólam.

2009. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En epp ma leptem a 21. hetbe es 2-3 kg jott fel eddig (azert ingadozo az ertek, mert allomunkam van, es azokon a napokon, amikor dolgozom bevizesedik a bokam, ha olyankor merem, akkor harom kilonal jarok, ha a szabadnapokon, amikor normalis a bokam, akkor csak ket kilonal). Ugyhogy asszem a ket kg ebbol a realis ertek.

A pocimat nem mertem, de magamhoz kepest eleg nagy, nagyobb, mint az elso babammal volt (meg os is csupan tiz honapos). Majd kesobb megmerem, de szerinem 90 korul lehet, mert 63-as derekkal kezdtem a terhesseget, azota a derekam is vastagodott valamennyit mar es a pocakom ahhoz kepest joval nagyobb.


Pocakot ti hol mertek egyebkent? Koldokvonalban mar most is, vagy koldok alatt, ahol a legszelesebb? Mert nekem koldok alatt van meg a babapocim, meg az egesz baba a mehemmel egyutt ugye, szoval nekem ugy lenne esszerubb, hogy ott kell merni, ahol van. vagy nem?


Egyebkent en magas vagyok es vekony, az elso terhessegem elott is az voltam, de akkor rohamos tempoban hiztam, felidore mar (kapaszkodjatok meg) kozel 15 kg volt rajtam es 25 lett a vegere. Minden lement 3-4 honap alatt szules utan, sot, meg tobb is, ennek ellenere az utolso hetekben mar nagyon nem esett jol ennyi pluszt cipelni. Ugyhogy most nem is bannam, ha kevesebb jonne fel.

A nagy hizas ellenere a pocakom akkor joval kesobb latszott, a 25. hetig csak teltebbnek neztem ki inkabb, 28 hetesen nott bele a pocim ugy igazan a kismama nadragba.

2009. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 21 héten 8kg volt rajtam és 95 volt a haskörfogatom.(mindkettő alkat függő)

32km és 14kg-nál járok

2009. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21 hetesen +13 kg
2009. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vékony alkatú vagyok a 21 héten 92 volt a pocakom és 7 kiló plusz volt rajtam most vagyok 32 és 14 kiló van rajtam

a pocakom most 104cm ,de az utóbbi 2 hétben nőtt hirtelen!!!

Lesz az a pocak nagyobb is :-)!!!

2009. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A harmadik valaszolo vagyok. Megmertem: 93 cm-es most a pocakom, ez a reggeli allapot, eves elotti. (Este gyanitom nagyobb lenne, mert en meg mindig puffadok, de az mar csaloka eredmeny lenne.)
2009. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ó hát ez nagyon alakfüggő, nekem ugyanis már a terhesség előtt 109 cm volt a hasam körfogata, meg a 18. héten is annyi:)Viszont még mindig 68 kiló vagyok, egy dekát sem híztam...
2009. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
+ 2 kiló, 20.hét. Haskörfogatot nem mértem, de gondolom az ilyenkor még talán nem is annyira számít. Alkati kérdés, lehet hogy én a 30.hét után fogok hízni 10kg-t?' Azért vigyázok, megdolgoztam ezért hogy eddig csak 2kg jöjjön. No nasi, csak különleges alkalmakkor. Kenyér és egyéb üres szénhidrát csak reggel. Ebéd már főzelék, vagy hús, zöldséggel. Napközben alma, répa, joghurt. Korai vacsorára gyümölcs, esetleg tejtermék. Este már csak gyümölcs. Heti 3 úszás, 3 séta. Szerintem a mozgás a legfontosabb!!! Hajlamosak vagyunk automatikusan azt hinni hogy a szervezetünket óvni kell jobban a mozgástól is, pedig nem! Állítólag könnyebben is tágul majd aki úszni jár, mert nem hagyja elsatnyulni hónapokon keresztül az izmokat. Ússzatok sokat! Mi nagyon élvezzük!!!
2009. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a 22. héten volt 92 cm. a pocim, 4 kg. plusszal. 24 hetesen 96 cm a pocim és azóta 1 kg-t szedtem fel. Szerintem nagyon kicsi a hasam, de a babával minden rendben van. Átlagos testalkatú vagyok.
2009. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!