Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi idősen aludta át...

Kinek mennyi idősen aludta át először a babája az éjszakát? és ez mettől meddig tartó időt jelent órában? Az első átalvás után már mindig átaludta, vagy voltak még ébredések, mire végleg megszokta, hogy aludni kell éjjel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
17 hónaposan. ez este fél9-től reggel 6-ig alvást jelent. utána 6-kor kap tápszert és azon visszaalszik reggel fél8-ig. Ez az átalvás egy hónapja megy nála, természetesen borzasztóan örülünk neki, bár rögtön kezdjük újra, mert 2 hónap és jön a kistesó...
2010. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még nem volt 6 hetes a kisfiam, amikor az esti, 10 órás fürcsi-kaja után reggel fél 6-kor kelt fel először. Felriadtam, hogy Úristen, a gyerekkel mi van? Rongyoltunk át a párommal a szobájába, ő meg édesdeden aludt. :) Arra kelt fel, hogy bementünk hozzá.

Onnantól kezdve minden reggel 5-6 között kelt, úgy, hogy este 9-10 óra között volt az utolsó kaja. Tápszeres is és anyatejes is volt.

2010. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak most, 11 hónaposan kezdte el, hogy alszik este 8-tól reggel 7-fél 8-ig.Már nem ébred mostanság.
2010. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hetesen kezdte ataludni. Mindig este 8-kor fektettuk le es ejjel 12-kor ebredt enni, utanna meg reggel 4-kor. 9 hetesen elhagyta a 12 orai ebredest es a reggel 4 orai ebredes kitolodott 5 orara. Kb 12 hetes volt amikor az 5 orai ebrede kitolodott reggel 6 vagy 7 orara. 4 honapos kora ota este 8-tol alszik reggel 8-8:30-ig. Most 7 honapos es ez igy beallt nalla azota sem valtozott. 9 hetes kora ota egyszer ebredt ejjel 2-kor amikor megvolt fazva 6 honaposan es eldugult az orra. :( Szerencsere jo alvo.
2010. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. látható, hogy milyen nagy a szórás. a pár hetestől a másfél évesig :)))
2010. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babám 2-5 hónapos koráig átaludta az ljszakákat, azóta egyszer megint megébred éjjel arra, hogy éhes.
2010. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hetes volt, mikor először átaludta a kisfiam az éjszakát, ami azt jelenti, hogy este 1/2 10-től reggel 1/2 8ig. Felriadtam 1/2 7kor, de nem mertem átmenni a gyerekszobájába, a férjemet küldtem át, a legrosszabbtól féltem, aztán a kis drága majd egy jó óra múlva ébredt, mintha mindig így tett volna. 2 hónapos koráig még néhány éjjel felébredt, de azóta 1x sem. Most 9 hónapos:) Az egész gyerek egy áldás!!
2010. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!