Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lány vagy fiú a...

Szerintetek lány vagy fiú a babám? Az első kép 12 a második 16 a harmadik 18 hetes kép. Most vagyok 24+0 hetes, sajna nemtudni még a nemét de mindenki szerint nunis. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

messaging_attachment_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]

messaging_attachment_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]

messaging_attachment_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2013. máj. 27. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is lány! Nekem két fiam van már a 12. héten látszódott a pici pöci... :)
2013. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem akarlak elszomorítani,de azok a bizonyos lányos jelek nem jelentenek semmit!!mikor a lányommal voltam várandós,nem kellett az édesség,savanyúságot ettem erőspaprikával,meg szalonnával,és töltött káposztát,édességet abszolut nem.a hasam hegyes volt,és óriási,fiút éreztem,de nem mutatta magát.kis lány lett.mikor a fiammal kissebb volt a hsam,és teljesen lentről indult,hánytam végig,csak az édesség maradt bennem,és ő már a 11 hetes hüvelyin sejttette hogy fiúcska lesz.ez nem mérvadó.most is kismama vagyok,lánykát szeretnék,de teljesen mások a tünetek.az tuti,hogy a 9. hó végére kiderül .boldog babavárást!!!!!! :)
2013. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
jah,és nekem nem engedi,hogy megnézzem.előző válaszadó!!!!
2013. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szandy89 ***** válasza:

Szerintem is kislány!!

Mi minden alkalommal megkérdeztük a dokit! Mindig azt mondta,hogy kislány! De én valamiért úgy éreztem,hogy nem kislány! vagy csak nagyon szerettem volna kisfiút! Elmentem 28 hetesen 4D-re! és az első percben megmondta a doki,hogy ő bizony kisfiú!!! :) Azóta már 7és fél hónapos a pici fiam!!! :)

2013. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szandy89 ***** válasza:
ja! nekünk is 12 lett volna a 4D.de sajnos képeket nem tudott csinálni,mert nem úgy feküdt.hiába piszkálta 45 perceg,hogy szembe forduljon,de az én fiam nem akarta,hogy lássuk mielőtt megszületik. és csak 6 ezer forintot kért. de megérte,mert legalább megtudtuk,hogy fiúcska. :) és így is hatalmas élmény volt
2013. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!