Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek babamamatudakozó...

Van valakinek babamamatudakozó klubkártyája? Félek, hogy lenyúlták a postán az ajándék miatt.

Figyelt kérdés
Már 3 hete elküldtem az igénylőlapot,e-mailt is kaptam,hogy hamarosan küldik a kártyát és az ajándékot,erre még mindig semmi!Láttam a tolvaj posta riportot és most azt gondolom amiatt.
2013. máj. 27. 19:24
1 2
 1/15 adriennjeni ***** válasza:
62%
én több mint egy hónapja rendeltem, kértem, még semmi. :/
2013. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először azt kellene tisztázni, hogy egyáltalán feladták-e, mielőtt kollektíven letolvajozod az összes postást. Hidd el a postások nagy része nem lop sem klubkártyát, sem más egyebet. Ettől még kétségtelen tény, hogy a postások között is akad pár nem odavaló ember, de egyetlen olyan szakmát mondj csak akinek a képviselői között nincsen tróger.
2013. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondom kaptam e-mailt,hogy megérkezett az igénylőlap.Írtam levelet a weboldalnak de még nem jött tőlük válasz.Viszont a tolvaj postával már volt dolgom.Ellopnak szinte mindent,ami több,mint levél.Nem a postásra írtam,hogy lop,hanem magára a postára.Nemrégen volt a tvben,lesz is még szó az eltűnt csomagokról,a felbontott üresen megéérkezett dobozokról,főként baba-mama kuponok és dolgok tűnnek el.
2013. máj. 27. 20:23
 4/15 A kérdező kommentje:
Első tőlük kérted a kártyát és semmi?Nem válaszolnak sajna a levélre.
2013. máj. 27. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint egy hónappal később kaptam meg a kártyát, de ajándékot nem kaptam.
2013. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 adriennjeni ***** válasza:
44%
sajnos nekem is visszaigazolták az igénylést, de amúgy semmi. Ez után nem érdeklődtem igazából. Ajándéknál a cumira vagy az előkére gondolsz?
2013. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 adriennjeni ***** válasza:
44%
arra is gondoltam már egyébként, h hátha egy bizonyos terhességi hét betöltése se után adják. én 20 hetes vagyok.
2013. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor mondok jobbat,2011-ben igényeltem,azóta sem kaptam semmit...Be tudok lépni az oldalra,megvan a felhasználó nevem és egy ideiglenes kártyát is tudok nyomtatni,de ennyi..én mondjuk nem aggódtam túl a dolgot...
2013. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én 22 hetes vagyok. Utolsó hát ez jó :-D

Akkor nem is érdekel annyira a dolog.Bár nem értem nekik miért jó ez az érdektelenség.Akkor reklámozzák úgy,hogy regisztráljak és töltsem le a kártyámat majd használjam.Nem az a cumi vagy előke vág földhöz,hanem ígérnek egy szolgáltatást aztán kiderül,hogy xarnak rá kell e neked vagy sem és válaszra sem méltatnaá.Ezek után nem kell tőlük semmi!

Köszi a válaszokat.

2013. máj. 28. 08:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Azon csodálkozni, hogy lopnak a postán? Nos hát az egész országban lopnak MINDEN területen, miért lenne pont a postával ez kivétel és érdekes?
2013. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!