Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Örülnétek, ha...

Kismamák! Örülnétek, ha kapnátok ajándékba hordozókendőt?

Figyelt kérdés
Unokatesóm babát vár, most lesz a szülinapja, és mivel szívügyem a hordozás, gondoltam veszek neki egy hordozókendőt. De tudom, vannak, akik idegenkednek tőle, nem tudom, ő hogyan áll a kérdéshez. Ti örülnétek neki? Szerintetek illik ilyet ajándékozni?

2012. ápr. 25. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyonnagyon örülnék :)
2012. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam több, mint valószínű, hogy használaton kívüli cikk lenne! Szerintem jobb, ha megkérdezed tőle, hogy mire van szüksége.
2012. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg őt! Mondd el neki, hogy ezt gondoltad szülinapjára, örülne-e neki. Ha azt mondja igen, akkor nyert ügyed van, ha meg nemet mond, akkor legalább nem vettél feleslegesen neki.

Ez a hordozókendő tipikusan az, ami megosztja a kismamákat, szóval igen nagy lutri meglepiként adni szerintem.

2012. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem hordanám benne a babát,de más biztos örülne :)
2012. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de azért én megkérdezném a helyedben ezt a lányt, lehet hogy ő ellene van a hordozásnak.
2012. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én inkább egy mei-tainak örülnék, azt biztos használnám, ellenben a hordozókendővel :)

Szerintem puhatolózz, hogy mennyire ért egyet a hordozással, érdekli-e stb, ha a válasz az, hogy nincs ellenére a dolog, vagy szeretné, akkor vegyél.

2012. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amig csak terhes voltam örültem volna neki.

De a valóság az lett, h iszonyatosan fájt a hátam ahányszor csak felvettem, és próbáltam a babát benne hordozni. Több féleképpen kipróbáltam. Kengurut is próbáltam és nem jött be egyik sem.


Szerintem bízd rá a vásárlást, inkább keress más ajándékot. Valami olyat amit ő kap, és nem igazán van köze a babához. Ha megszületik a baba úgyis mindig minden róla szól majd, és az anyukára nem sokan gondolnak.

2012. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En nem orulnek neki, mert nekem nem jott be a hordozas.


Vagyis pontosabban: mielott probaltam volna lehet hogy orultem volna neki, mert vettem magamnak is kendot, de hamar rajottem, hogy felesleges volt, igy eladtam.

En a helyedben elcsalnam hordoozos klubba, hogy eloszor kiprobalhassa. Es ha veszel neku, akkor felkapott markajut vegyel, amit konnyen eladhat. Nekem is ez volt a szerencsem.

2012. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon kétesélyes, én majdnem biztos, hogy nem használnám.


37 hetes km

2012. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hű, nem gondoltam, hogy ez ilyen megosztó téma. Akkor kap mást. :) Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 25. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!