Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen mitől lehet a...

34 hetesen mitől lehet a gerincem mellett, a derekamnál nyilaló fájdalom?

Figyelt kérdés
Pár perce kezdődött, olyan érzés mintha megfázott volna a derekam de kicsit erősebb. Nyilalló érzés, és csak a jobb oldalamon.
2013. máj. 28. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem társul hozzá vérzés és nem rendszeresen jelentkezik és nem annyira erős akkor nincs baj. Szedd nyugodtan a magnéziumot hátha jobb lesz tőle
2013. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit enyhült, lehet elmúlik. Csak megijedtem, hogy beindul a szülés, vagy mi. Nem vérzek, magnéziumom nincsen itthon, soha nem is szedtem, jó terhességem volt.
2013. máj. 28. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gerincem mellett, bal oldalt fáj, néha már annyira belenyilal a lábamba is, hogy képtelen vagyok felállni, kiegyenesedni, de van amikor csak fájdogál. A védőnőm, háziorvosom és nőgyógyászom is közölte velem, hogy a növekvő méhem nyomja az idegeket és ez miatt van. Érdekes, mert 1. terhességemnél nem volt ilyen, most pedig még 'csak' a 22. héten vagyok és már fáj!
2013. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most elmúlt, hála istennek. Szeretném ha még jó pár hetet bent maradna a baba. Ráadásul nem vagyok még felkészülve egy szülésre, úgy hiszem. Venni is kell még pár dolgot, és hivatalos ügyeket intézni. A férjem dolgozik, hát nagyon megijesztett ez a fájdalom. :( Tényleg olyan érzés volt, mint amikor az ember kitakarva alszik és megfázik a dereka, csak sokkal erősebb nyilalló érzés.. Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 28. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!