Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Nektek a kockás has...

Lányok! Nektek a kockás has tetszik jobban vagy a pocak? (nem elhízott kövér hájpacnira gondolok)

Figyelt kérdés
és ha már kockás has akkor e mellé társuljon e izomzat vagy úgy is jó ha valaki 60 kilós zsírmentes cingár és attól kockás a hasa?
2009. júl. 22. 01:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nálam első a cingár, második az izmos, harmadik a husis

de másoknál tuti nem ez lesz a sorrend :)

2009. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nem kell kockásnak lennie, de ne is folyjon szét a szírtól a napon. ha van egy icipici-poci, az még nem gond. de a kezdetleges sörhas, ami már így rendesen dudorodik a testből, az azért már nem tetszik. nyilván egy kidolgozott hasfal több lánynak bejön, de senki sem tökéletes, a lányok sem ;)


20/L

2009. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen cingár, a válla legyen széles, legyen egy kis mellizom. Amúgy nem kell, hogy kockás hasa legyen, elég, ha lapos. A nagyon kockás has más túl tökéletes, engem egy csöppet taszít is talán.
2009. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1, kis pocis - de azért ne legyen túlzás

2, izmos

3, vékony

4, nagyon kövér


20/L


hát, szeretem a férfias fiúkat:-)

2009. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
kockás
2009. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát olyan se túl vékony,se túl hájas,se túl izmos,se túl vékony,se túl szőrös,se túl csupasz :D Nem is tudom,csak olyan átlagos legyen,és kész :) Ne csináljon vele semmit
2009. nov. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Nálam természetes a kockás has! Mármint nekem az jön be. De, csak akkor ha izom is van hozzá. Végül is egy pasinak kell olyan erősnek lennie, hogy megvédjen. :) Amúgy meg, ha meglátok egy jól kigyúrt kockás testet már olvadok. XD
2009. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők többségének a kockás-izmos-szálkás jön be. Vannak duci barátnőim, de nekik is!

Nézd, hogy a pasiknak is, -legyenek soványak-kövérek-, a jó csajok jönnek be többségében. Persze vannak kivételek.

Szerintem is nagyon "klassz" látvány egy izmos férfitest!!

Én spec sosem áltam össze dagival, de még pocakossal sem.

I love you igényes, gusztusos, izmos fiúk!

2009. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Őszintén nekem tök mind1 milyen csak szeressem és ő is szeressen.

De igazából nem kell kockás has, nekem sincs, akkor miért várjam el a másiktól??!

Én inkább a szélles vállú férfiakat szeretem, akiknek van egy pici izom mellen és kézen. Ne csússzon szét a hájtól, de azért ne 1 cm bőr réteg legyen rajta.. Inkább lehessen mit fogni. Mindenből egy kicsi+. Popó,has,mell, kar, ész.. :D

2009. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pocak nekem nem tetszik egyáltalán, nem tartom szexuálisan vonzónak. (De sok lány másképp van ezzel.) Ettől függetlenül jöttem már össze nagydarab sráccal, mert más meg tetszett rajta, és el tudtam vonatkoztatni, szóval nem volt akadály. De alapvetően a vékony vagy (enyhén) sportos alkatú srácok tetszenek. De volt nagyon kigyúrt barátom is. nem ezen múlik a vonzalom, hoyg az ember felállít egy ideált, nem szabad ahhoz a gyakorlatban ragaszkodni.
2009. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!