Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen normális, ha picit...

6 hetesen normális, ha picit meg van "puffadva" a hasam?

Figyelt kérdés
Másnak nem tűnik fel, de nekem inkább "befelé forduló hasam volt/van" így nekem feltűnik, hogy ez már kifelé "dudorodik":-)Nincs ez korán lányok?
2013. máj. 29. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
normális. Sok nő puffad az első hetekben.
2013. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A puffadás terhesen normális! Gratulálok!
2013. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt minden normális. Hidd el nekem semmi sem úgy alakult ahogy a nagy könyvben meg van írva. Ha nem fáj, görcsöl a hasad ha nem vérzel akkor minden normális. :D Ha fájdogál a hasad akkor nagyon hatásos a magnézium. Puffadás, székrekedés, hányinger, hányás, végbél fájdogálás, hátfájás, fázás, fáradtság ezek mind normális dolgok. Ne aggódj minden rendben lesz úgy ahogy lesz. Komolyan minden terhesség más és más, úgy lesz minden jól ahogy történik.
2013. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tok termeszetes igen :)
2013. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem 5 hetesen akkora, mint másnak 10-12 hetesen. :)
2013. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit de jo neked!!:-)) nekem 6 hetesen akkor hasam van most mint anno a lányommal 16 hetesen..((
2013. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!