Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja nem csuklik a...

Pár napja nem csuklik a babuci, eddig naponta 2-3 alkalommal is éreztem. Ez baj lehet, volt/van így más is? 33hetes km

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez természetes dolog, ne nyugtalankodj! Azért csuklik, mert kortyol a magzatvízből. Egyébként meg a légzőmozgást is gyakorolja. Nem gond, a babákat nem zavarja se most, sem pedig megszületésük után se a csuklás (azután is sokat fog csuklani).
2009. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, "kicsit" elnéztem a kérdést! :)) Szerintem nincs semmi gond, még fog eleget csuklani a születéséig is és utána is :) Nem hinném, hogy ez valami baljós jel lenne. Egyébként úgy emlékszem, hogy az enyémek is abbahagyták az utolsó hetekben a csuklást. Úgy látszik, tényleg a tüdő érésével kapcsolatos dolog, ha a pociban csuklanak.
2009. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mért kellene minden nap csuklania? Nekem ritkán csuklik. Neki sem lehet túl kellemes, ha nekünk sem az.

32km :)

2009. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38 hetes kismama vagyok,egy par napig en is igy paraztam,mert nekem sem csuklott olyan gyakran mint maskor,de most meg van,hogy naponta 2-3 szor is,de van hogy csak 1-szer,vegulis logikusan,nincs ez meghatarozva,hogy pontosan hanyszor csuklik a baba naponta,nyugi fog o meg csuklani:)kellemes babavarast es konnyu szulest kivanok:)
2009. okt. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!