Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintem az Elevittől van...

Szerintem az Elevittől van hányingerem főképp. Simán válthatok másikra? Melyiket javasoljátok? 8 heteske

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a Centrum Materna nagyon bevált.Nem éhgyomorra veszed be a tablettát ugye?
2009. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Az orvosok szerint és szerintem is a Femibion a legjobb, mert abban a folsav olyan formában van meg, ahogy a legjobban hasznosítható a szervezet számára, és nem lesz tőle exra nagy a baba sem.
2009. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én is egy hónapig szedtem az Elevitet, nekem az volt vele a problémám, hogy rémes székrekedést okozott. Én is Centrum Maternára váltottam, mert sokkal alacsonyabb a vas-tartalma, utána semmi gondom nem volt a dologgal. Próbáld meg más napszakban szedni: ha eddig este vetted be, próbáld reggel, de semmiképpen ne éhgyomorra!
2009. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bőséges reggeli után vettem be, de úgy is hányingert csinál. Este meg álmatlanságom volt miatta... Lehet Femibion lesz ebből..... Egyik napról a másikra lehet váltani?
2009. okt. 7. 09:48
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Szia,nekem nincsen hányingerem émelygésem egyáltalán,én az elevitre gondoltam,hogy a miatt nincs.Rá is van irva hogy csökkenti a hányingert,de ez csak az én verzióm,lehet csak szerencsés vagyok.
2009. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
a femibionnak horror ára van. Próbáld az elevitet nem minden nap szedni, hanem 2-3 naponta. Amúgy meg ha nem szeded sem lesz semmi bajod, meg a gyerek sem ettől lesz ám egészséges....
2009. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én szedtem az Elevitet, és a Gravidát is, már az előtt bepróbálkoztam, hogy nem voltam terhes. Elég rosszul voltam mind a kettőtől, a Gravidától pl. annyira szédültem, és annyira rosszul voltam, hogy azonnal abba kellett hagynom. Az orvosom a Femibion 800-at ajánlotta, semmi problémám nem volt vele, se hányinger se szédülés, se szorulás semmi. A harmadik hónaptól a Femibion 400-at szedem, de csak 2-3 naponta, azt mondta az orvos, nem kell gyakrabban, mert a baba méreteit nem kell mesterségesen növelni! 25 hetes km
2009. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Én Gravidát szedek, az 1992 Ft a 30 db-os. 8. héttől kezdtem el szedni a 13. hétig napi 1 tbl-t, majd azóta egyik nap 1 tbl. Gravida, másnap 1 tbl. Folsav 3 mg. Ezen a héten voltam védőnőnél, azt mondta, hogy a Folsavat már el is lehet hagyni.

Elkezdtem ezek mellé még szedni C-vitamint is, mert bejött a nyálkás idő.

Az első 2 hétben volt egy kicsit székrekedésem a Gravidától, de utána magától megszűnt. Hányingerem csak az elején volt, azóta semmi. Szerintem ez a hányinger dolog amúgy olyan dolog, hogy a barátnőm ugyanúgy csinált mindent a két terhességénél, de az egyiket végig hányta, a másikat meg nem.

Nekem ez az 1. terhességem, ezért még nincs viszonyítási alapom.

17 hetes km.

2009. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
A Femibionnak egyáltalán nincs horror ára. Már ha a gyerek egészségét lehet értékben nézni. 3200 ért vettem egy hónapra elég és benne van a folsav is. Az elevit is 2500 körül van és még egy 1000 ft hozzá a folsav mert ezt a többi terhesvitamin nem tartalmazza és nagyon fontos szerepe van a terhesség elején. Szerintem ennyit emgér a babád egészsége. Én ezt szedtem és bevált
2009. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Én is a Centrum Maternát javaslom nekem bevált.A baratnőm Gravidát szed,elöte Elevitet szedett es neki se vált be.Állitólag olcsóbb is és magyar termék.

Szép babavárást.

3 honapos kisfiu anyukája

2009. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!