Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Testhőmérséklet csökkenése...

Testhőmérséklet csökkenése bajt jelent a 15. héten?

Figyelt kérdés
Eddig minden este 37.0 körül volt, ma 36.6-36.7, fájdogál a hasam, fejem, mellem még reggel feszült. Ugye nem jelent feltétlen bajt, ha csökkent a hőm?

2013. jún. 2. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

este eleve mindek méred? Na meg miután sikerül a baba amugy is felesleges márni.... Mirt jelente bajt? Máskor sem egységes az ember testhőmáérsékelte.....

Hogy méregeted erre jó hogy fleslegesen aggódj. Szeritnem hány kismamának lehet hol több hol kevesebb scak foggalma sincs róla mivel nem méri mert telejsen felesleges.

2013. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért méregetem, mert gyulladásveszély van a szervezetemben, ezért a doki mondta, hogy mérjem... nem ilyen irányú változásra (csökkenés) számítottam...
2013. jún. 2. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első terhességem elején mértem néha, mert olvastam, hogy a testhő csökkenése közeledő vetélést jelezhet! Persze a hőm többszőr le is csökkent, én meg majd agyvérzést kaptam, de ennyi! A másodiknál már nem méregettem :)
2013. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 17 hetes terhes vagyok és 3 hete 36.5 a reggeli ébredési hőm (37 volt amikor pozi lett a teszt!). A pocaklakóm köszöni jól van! :D


Sőt most betegen se magasabb

2013. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!