Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt, ha leesik a...

Terhesség alatt, ha leesik a testhőmérsékletem, az baj lehet?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Most vagyok 11 hetes terhes. Egész du-n fájt a fejem, de nagyon. Magas volt a hőmérsékletem is 37,4. Nem vettem be gyógyszert, hanem inkább hideg borogatást raktam a homlokomra. Most viszont visszaesett a testhőm 36,7-re. A kérdésem az lenne, hogy nem baj, h így lecsökkent?? Légyszi aki tud vmit írjon, köszönöm.

2013. márc. 25. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az teljesen mindegy hogy mekkora a homersekleted ebbol a szempontbol napkozben! Nekem napkozben 36,4 re esett le,a reggeli meg 37,2 volt.Semmi baj nem lesz ne aggodj!:)
2013. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy gond!

Nekem egyszer mérték 17 hetesen 36,4 volt! :)

2013. márc. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam. Még 1x köszönöm. :)
2013. márc. 26. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt után, és különösen az első ultrahang után már nem kell hőmérsékletet méricskélni! :-)
2013. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!