Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok, első...

16 hetes kismama vagyok, első babával. A kérdésem a következő. Még nem éreztem a mozgását és kezdek aggódni, lehet hogy baj van? Néha vannak alhasi fájdalmaim, de semmi más.12 hetes vizsgálati eredményem jó volt de attól tartok hogy nem él.

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne gondolj ilyenekre, hogy nem él, ez butaság! Még korai érezned első babával a mozgását! Én 18 hetesen éreztem először érezni a babámat. De, ha akkor te még nem fogod érzeni, az sem baj, 20. héten is érezheted. Ne aggódj! Nincs semmi baj a babáddal! Viszont pihenj sokat, ha fáj a hasad.
2013. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hasfájdalom attól van hogy nő a méhed, 1 babád lesz szóval kb 18-20 hét között fogod érezni majd csak őt elöszőr semmi baja a babódnak :).
2013. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom 4 hét alatt valamitől csak nőtt a pocakod :)

Nyugi, semmi baj, én a 3. terhességem 16+3 napjánál tartok és szintén nem mondanám, hogy érzem a baba mozgását.

2013. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj! 16 hetesen még én se éreztem. most 22 hetesen már állandóan érzem, ha mozog. s naponta többször is :)

én is aggódtam, hogy miért nem érzem még a mozgást. de eljön annak is az ideje :) 3 hét és érezni fogod, én a 19. héten éreztem egyértelműen.

2013. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsőt a 20. héten, másodikat a 18. héten éreztem.
2013. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!