Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-n 40hkm vagyok,...

Ma voltam UH-n 40hkm vagyok, túlhordásos. Az orvosom szerint minden a legnagyobb rendben van, de én kicsinek tartom a babám méretét. Megnyugodhatok?

Figyelt kérdés

BPD:84mm

HC:314

AC:350

FEM:78mm

B.súly:3300gr

III.Éretségű méhlepény

1000: zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi


Orvos és Uh-s szerint minden a legnagyobb rendben van, megnyugodhatok?

Szerintetek ezekkel az értékekkel meddig húzom?


2013. jún. 3. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A 3300g neked kicsi? Ne gyárts magadnak problémákat:)

Akár az indításig is húzhatod.

2013. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a súlyra gondoltam konkrétan,hanem a méretekre,de olvastam, vannak eltérések is.
2013. jún. 3. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy becsült súly,ennél lehet akár több is,de kevesebb is.De az tuti hogy 3kiló feletti a babád,ami teljesen normális:)
2013. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
MIért is gondolod hogy kicsi? Minden gyereknek 5kg felettinek kell lennie? Az én babám BPD-je 104mm volt, szerinted milyen érzés volt azt a nagy fejét kinyomni? A doki akkora gátat vágott, hogy így 1 év után is érzem.
2013. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
:), de jó neked. nekem ezek az értékeim voltak 32 hetesen. most 38 hetes vagyok. szerinted ????? :D
2013. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak egy szimpla kérdést tettem fel, hogy jók -e a méretek a korához képest. Nem kell azért letámadni.
2013. jún. 3. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen rendben vannak a méretek :)
2013. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a BPD és ebből kifolyólat a HC tényleg elég kicsi, de ha ez baj lenne, vagy az a méret kóros lenne, akkor a dokid biztos szólt volna. A többi mérete és súlya szerintem tök rendben van.

Nekem 3fiam van, nekik a BPD-jük az utolsó uh-kon (szülés előtt egy két nappal volt mind a háromnak) 9,9, 9,2 és 9,7 voltak. 37, 34, 35cm-s fejkörfogattal születtek. A 37 kicsit nehezebben ment, a két "kicsi" könnyebben.

Az első 1, a második 14, a harmadik 5nappal érkezett előbb.

Könnyú szülést neked, és írd majd meg mekkora lett a babád.

2013. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!