Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos kismama vagyok. Mi...

4 hónapos kismama vagyok. Mi a vélemény a Femibion 400-ról? A védőnőm azt mondta egyáltalán nincs benne kalcium és vas, attól még jó ez a készítmény? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a terhességem elejétől Femibion-t szedtem,a 12héttől szedtem mellé calciumot,majd vasat is mikor kevés volt a véremben! Sztem teljesen jó,nem voltam rosszul tőle-ezt azert írom,mert a terhesség előtt szedtem az Elevitet és foly. hányingerem volt! Ebben a legjobb a folsav,nézz csak utánna www.femibion.hu !!!
2009. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3 hónapos kismami vagyok, én most kezdem el a Femibion 400-ast szedni. Nekem a 800 mg-ost még az orvosom javasolta és nagyon jó volt, igaz február óta szedtem és júliusban kezdtünk el próbálkozni a férjemmel és július végén 2. próbálkozásra össze is jött a kis kölök. Szóval szerintem jó, nem volt panaszom, és most a védőnőm nekem nem mondta a 400 mg-osra, hogy nem jó. Így ezt fogom szedni.
2009. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban nincs benne, se magnézimum, se kalcium, se vas én mégis ezt szedem és mellé a többit külön. Így jobb a felszívódás is. A vas miatt ne aggódj mert folyamatosan nézik a hemoglobin szintedet és szólnak ha vashiányos vagy. Kalcimumot és magnézimuot jó plusszban mellé szedni mert mindkettő nagyon fontos. Én a centrum maternát és a femibiont szedem naponta váltva, szerintem jó mind a kettő. Se székreki, se más bajom nincs tőle. Az elevitben nincsen jód és az nem túl jó..
2009. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!