Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az alabbi probelmara melyik...

Az alabbi probelmara melyik magnezium keszitmenyt ajanlanatok, nektek mi valt be?

Figyelt kérdés

Szoval, gorcseim, kemenyedeseim nincsenek, teljesen nyugodt problemamantes a terhessegem, megis ahogy haladnak elore a hetek, egyre gyakrabban ebredek az ejszaka kozepen arra, hogy begorcsol a labam. Szokott itthon lenni magnezium pezsi tabi, azt vettem eszre ha iszom egyet lefekves elott, akkor nincsenek gorcsok, vagy ha napkozben erzem, hogy jon a gorcs, es gyorsan iszom egyet, akkor hamar rovidre lehet zarni. Sajnos mar az elso terhessegemet is keseritette a labgorcs, sokszor sirva keltem miatta az ejszaka kozepen, de most szeretnem ezt megelozni. Ti, ha van ilyen problematok, mit szedtek ra? Koszi

27 hkm


2013. jún. 4. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnos én szedhettem bármit, a lábgörcstől csak a szülés szabadított meg

mind3 várandósságom alatt én is szenvedtem vele eleget.

de beszéld meg a dokiddal, hátha ajánl rá valamit.

2013. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem keményedéseim is voltak, meg lábgörcsök, persze mind az éjszaka közepén, legszebb álmaimból ébredve... Én Magnerotot szedtem,reggel-este 1 szemet, drágább mint a pezsgőtabletta vagy a Magne B6 , de nekem bevált.
2013. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat igen, sajnos az elso terhessegem soran is katasztrofa volt a helyzet, foleg a 30. het utan, amikor meg még jott hozza a kezzsibbadas is a 35. het utan, es ugy keltem hogy labam gorcsben, kezem zsibbadt es meg meg se tudom masszirozni, na az volt az igazan csodalatos.

Akkor lehet marad a jol bevalt pezsgotabi, aztan majd 2 het mulva ha megyek a dokihoz, rakerdezek. Meg szerencse, hogy legalabb a hasam sose gorcsolt se most se a lanyommal :-)

2013. jún. 4. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kalcium segített. Folyamatosan szedtem napi 500 mg-ot szülésig, ezzel gyakorlatilag megszűnt a vádligörcs, meg nekem néha a nagylábujjam is begörcsölt, arra ébredtem hogy be van hajolva és kegyetlenül fáj...
2013. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen, kalciumot amugy is vennem kell, mert termeszetesen -alapbol is allergias vagyok, de- terhesseg alatt megtizszserezodik az allergiam, mult heten egyik nap olyan rosszul voltam, persze kalcium pont nem volt itthon (dehat ki gondolna, hogy fulledt paras, de szakado esos idoben jon ki legdurvabban az allergia), azt hittem itt a veg :-)
2013. jún. 4. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!