Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Kisvárdai kórházban fogok...

A Kisvárdai kórházban fogok szülni kiváncsi lennék h milyenek a körülmények? Szobákra és föleg arra h van e látogatás tehát be e jöhetnek hozzám majd a családtagok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam,hogy nagyon jó az ellátás.Kedvesek a nővérek és a dokik.Van alapitványi szobájuk,azt mondták,hogy szebb mint a nyiregyi kórházban és sokkal olcsóbb.
2009. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez most megnyugtatott köszönöm:)
2009. okt. 8. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 alapítványi szoba van. HA üres, kérheted magad szülés után oda, 5000Ft/nap, ha jól tudom. Ide be jöhetnek a látogatók. A többi szoba is jó állapotú, kivéve a zuhanyzókat. Ide nem mehetnek be a látogatók, neked kell kimenni hozzájuk. Mindenkinek változó tapasztalata van. Nekem a csecsemős nővérekkel nincs jó tapasztalatom. Az osztályos nővérek aranyosak, a szülésznők is változóak. Alternatív szülőszoba nincs. Vajúdó van, 2 ágyas. A szülőágy kényelmes. Kinél fogsz szülni?
2009. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Sajnos alapitványi szobára nincs pénzem.:(.Nem jöhetnek be látogatok?:(:(.De apás szülés lehetséges igaz?Lőrinci Sándornál fogok szülni.
2009. nov. 17. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Örülj hogy nem jöhetnek be látogatók, egy pár napos csecsemőt nem kell körülállni, főleg ebben a taknyos, influs időszakban. Majd otthon megnézik, 2 percre meg ki tudod tolni ha rá akarnak pillantani.
2009. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnapi 13.27-es vagyok. Valóban ebben az időszakban nem tanácsos a szobában való látogatás. Én nyáron szültem mindkét gyermekemet. Az elsőnél nem alapítványi szobában voltam, a tesóm az ajtóban állva magyarázta, hogy szoptassak, az ajtó mindig nyitva volt, mert jött vk.hez látogató, a popcornos bácsi is mindig szoptatáskor nyitogatott. Az elsőnél császáros voltam, elég nehéz volt kifelé szaladgálni a látogatókhoz, a második sima szülés volt, így sem bírtam volna. Sőt, volt, hogy az első napon a wc-ig nem jutottam el, bepisiltem, nem tudtam visszatartani. Hogy szégyelltem volna magam, ha ez másik 5 anyuka előtt történik meg. Az alapítványi szobában többnyire az ágyból ki sem szállva fogadtam a látogatókat, és sokkal nagyobb segítségemre volt a testvérem ismét, aki mellettem ült, és segített fejni, szoptatni. Nem beszélve a nagy lányomról, aki talán ki sem bírta volna, hogy csak az ajtóból dobálja nekem a puszikat, s a párom közelsége is nagy segítséget jelentett. Persze most is akadtak tapintatlan látogatók, és ebben a vírusos időszakban ettől tényleg óvakodni kell, főleg a baba érdekében.Mivel nekünk sok minden megmaradt a nagyobbik gyerektől (kiságy, babakocsi, sok ruhát kaptunk) a megspórolt pénzt költöttük az alapítványi szobára.

Én is Lőrinczi főorvosnál szültem, nagyon meg voltam vele elégedve, ha még egyszer szülnék sem mennék máshoz!

2009. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tehát a folyosora beengedik a látogatokat?Csak a szobába nem?Én most arra sporoltam h kitudjam fizetni majd a okit a szülés után.:)Én is csak jo tapasztalatokkal rendelkezem a föorvos urral kapcsolatban azért is fogadtam meg a szüléshez is meg magánba jártam hozzá.

Te is itt laksz a városban?

2009. nov. 18. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!