Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császárosok?! Akiknek kevés...

Császárosok?! Akiknek kevés korkülönbség van a gyerekek között.

Figyelt kérdés
Császárral szültem az első babámat és most lehet megint terhes vagyok. Nagyon félek, mert ha tényleg az vagyok 17 hónap lesz a gyerekek között. Volt valakinél ilyen? Hogy viselte a terhességet? A szülés milyen volt? A heg hogy bírta ezt a gyors ismételt babavárást?
2013. jún. 5. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne hari,hogy a kérdésre nem tudok válaszolni,de engem is érdekelne,hogy zajlott másoknál a második terhesség. Miért volt császár neked?
2013. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tágultam rendesen és mint kiderült azért nem mert a kicsinek a nyaka köré volt tekeredve a köldökzsinór
2013. jún. 5. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 császárom volt. Azt mondom, az orvost kérdezd meg, ő tudja milyen állapotban van (volt) a méhed, milyen a heg stb.

Az első nekem sürgősségi volt, vérnyomásproblémák miatt. Utána 3 évvel jött a 2. Majd 6 hónapos volt a 2. mikor kiderült újra terhes vagyok. Először pánikba estem, de megnyugtatott az orvos. 15 hónap lett a kicsik között. Nem volt semmi gond. 37-39-38 héten születtek.

2013. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 20honap volt a ket terhesseg kozott. Elso surgossegi csaszar lett koldokzsinor miatt. Masodikat spontan szultem,semmi problema nem volt a heggel sem szules kozben sem terhesseg alatt.

Mindenki maskepp regeneralodik,igy pontosat majd az orvosod tud mondani. Szerintem ne aggodj ,a legrosszabb ami tortenhet ujra csaszaroznak.

2013. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!