Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinél kis korkülönbség van a...

Akinél kis korkülönbség van a gyerekek között: mennyi? Nagyon nehéz velük?

Figyelt kérdés
Nálunk két ev harom hónap van, de most lehet, hogy hamar jönne nagyon a harmadik baba..
2013. máj. 26. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányom 2011.május 5-én született a másik lányom 2012.szeptember 30-án. Mit ne mondjak elég nehéz :) Most fogzásnál tartunk magas lázzal a nagyobbik mindenben benne van. Főleg h már egész nap az udvaron van. Nem kell mondanom mint a kismalac :D Ha kel az egyik éjjel felkelti a másikat is. Én nem sokat alszom. Reggeltől estig talpon vagyok. De azért megéri imádom őket. És még egyet biztos h be fogok vállalni de nem most :D kell egy kis "pihi" majd :D
2013. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen elég nehéz az egyik fiam 2002 agusztusába szuletett mig a másik 2003 decemberében hát nem volt egyszerü ,elegem is lett a babázásbol jó hosszu idöre .csak 6év multán válaltuk be a kislányunkat.
2013. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon nehéz, fizikailag, idegileg is.

Kereken egy év csak a korkülönbség...másfél és két és fél évesek.

Aiz ikrekhez tudnám hasonlítani:minden egyszerre kell,mindig u.

gyanaz dok balhé, viszont együtt játszani meg nem tudnak, és a nagybb sokat bántja a kisebbet.

Talán egy év múlva tudok jobbakat is írni...:-)

2013. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kijutott ebből. :-) 21 hónap van a lányom és az ikerfiaim között. Nehéz volt, az első 8-10 hónap kb a túlélésről szólt, akkor..most már abból is csak a szépre emlékszem, de a nemalvás...az nagyon-nagyon rossz. Nálunk nagyon rossz alvók az ikrek még most is, pedig már 2,5 évesek elmúltak. Mióta másznak, oda mennek ahova "akarnak"-vagyis engedem-azóta jó, kb 20 hós koruktól, de inkább 2 éves koruktól meg nagyon jó, annyira hogy azóta dolgozom is itthon mellettük ha van megrendelés. A fiúkkal nincs annyi bajom, mint a lánnyal. Az ikrek nagyon jól elvannak együtt, szépen eljátszanak, lánykámnak sokszor segíteni kell kitalálni mit szeretne játszani, alkotni.

Most már ha az éjszakákat átaludnák végre, és nem csak kéthetente egyszer, akkor ki tudnám pihenni magam, és minden naggyon szuper lenne. Így fáradt vagyok.

2013. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 év két hónap van köztük, fiúk, hát nem egyszerű, sok a veszekedés, de nem bántam meg hogy így terveztük, később még lesznek előnyei... :)

Mi is most próbálkozunk a 3. babával! :)

2013. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!