Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozhat a párkapcsolat...

Myaaaaaa kérdése:

Megváltozhat a párkapcsolat terhesség alatt?

Figyelt kérdés
5hónapos terhes vagyok. Mikor kiderült a terhességem 3hónapos voltam! A párom örült neki míg az anyja tele nem beszélte a fejét. Támogatott is. Most 2hónapja nem vagyunk 1ütt azt mondta nem szeret keressek mást. Mitévő legyek? Hadjam?

2013. jún. 5. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
keress mást
2013. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem tudsz semmit sem tenni. Nem az anyja tehet róla, ha a párod annyira akarna téged akkor most is nagyon akarna.

Hagyad hadd menjen, de a gyerek tartást és a látogatásra kötelezzed. Menjetek csináljatok apasági nyilatkozatot, és kérjed, hogy a gyerek látogatását ne mulassza el, igen is legyen apa, gyerek kapcsolat.


Szerintem csak nincs kedve gyerekezni. de ez alol már úgy sem bújhat ki.

2013. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát első válaszoló, elég nagy tapló vagy. Persze, kérdező pont öt hónaposan akar nekifogni a pasivadászatnak...


Kérdező, nézd, egy beszélgetést mindenképpen megér a dolog. Ha valóban nem szeret, akkor el kell engedni, nincs mese. Viszont legyen tisztességes apa, álljon melletted, míg várandós vagy, támogasson, törődjön a gyerekével. Ha valóban vége a kapcsolatnak, akkor előre ezeket meg kell beszélni, hogy vállalja fel a felelősséget.

Egyébként persze, megváltozhat terhesség alatt a kapcsolat, ilyenkor tombolnak a hormonok, a pár férfitagja berezelhet, na de a szakítás nem igazán fér bele. Volt előjele? Sokat veszekedtetek? Csak nem ért úgy, mint a villámcsapás. Meg kell beszélni, valahogy tenni kell érte. Ha meg nem megy, akkor jön az, amit fentebb írtam.

Kitartást!

2013. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nem veszekedtünk sőt az ellenkezője. Hirtelen kaptam a hirt miútán a haverjaival lógott.. Ilyen hamar kiszeretni hogy lehet? 3év az nem kis idő hogy így eldobja
2013. jún. 5. 13:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Beszélj vele mindenképpen. Lehet, hogy bepánikolt, hiszen nem tervezett babáról van szó.

Lehet, hogy rosszkor jött a baba, és már amúgy is szakítani akart volna. Sok minden lehet.

De ezt csak ti ketten tudjátok megbeszélni.


Egyébként valami sántít a sztoridban. 3 hós terhes voltál, mikor megtudtad a terhességet. Párod örült, támogatott egy ideig. 2 hónapja szakítottatok. Akkor mennyi ideig támogatott a párod? Mert 3+2=5 hónap.

2013. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Egyébként hány évesek vagytok?
2013. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kiderült igen támogatott 1hétig aztán szakítottunk mert nem szeret tehát a támogatás a szakítás alatt zajlott mostmár köszönni se köszön! Én 20 ő 21
2013. jún. 5. 13:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, hogy hogy veszel rá egy ilyen fiatal fiút, hogy legyen felelősségteljes apa? Ez nehéz. Még nem érett a gyerekhez.

Viszont anyagi felelősséget mindenképpen kell vállalnia.

2013. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Menjen csak amerre lat anyuci pici fia.


De kesobb ha felno a gyerek, se anyos, se apuci ne merjen kozeledni fele!


Majd lesz masik.

2013. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Befolyásolható és szerintem 3. Személy is van a dologban! Mind1 én nem lépek tovább megleszek a babámmal :-) de vissza nem fogadom
2013. jún. 5. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!