Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál,8. hét,...

Tegnap voltam dokinál,8. hét, elvileg szerinte minden rendben van. Még mindig szedem az utro-t, es azt mondta a sárgás folyással ne foglalkozzak. Viszont tegnap sex óta mintha megint barnás lenne! Baj lehet? Elronthattam mindent?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nekem így jött meg. Este szexeltünk, reggelre megjött. Akkor én még csak 6 hetes voltam.
2010. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz semmi baj! Ha nem mulik el hivd fel az orvost vagy menj be a korhazba hogy nezzenek meg. Amig nem ver addig ne aggodj! 9 hetes baba mea eleg nagy.
2010. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi 8 hetes.
2010. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem amikor barnáztam, nem engedte a doki a szexet, mert nem tudni, mivel árthatunk a babónak. Sztem mindenképpen lásson doki, pihenj sokat és egy kicsit hanyagoljátok a szexet. Biztosan nem lesz baj, de jobb az óvatosság.
2010. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt/van barnázásom, de mivel az ultrahang szerint a Pici rendben van (szívhang is van), így azt tanácsolta, szedjek Panangint, és a szexet hanyagoljuk kb. 1 hétig. Amúgy 6 és fél hetes vagyok most.
2010. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi is hanyagoltuk a szexet. Csak tegnap annyira boldogok voltunk hogy minden rendben van, hogy nem birtuk tovább! :)

Gondoltam egy ovatostól nem lesz baj! És tessék... :(

Már megint aggódhatok!!!

Gratulálok a babáitokhoz! Sok boldogságot!!!

2010. júl. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!