Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is van keserű szájíze,...

Másnak is van keserű szájíze, gyomorégése és puffadása? 8+5 hetes kismama

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... Első terhességemnél kb. ennyi idősen szenvedtem tőle, de én savat is hánytam sokszor. Azt hittem, kigyullad a torkom közben.


Pár korty tej jót tesz, ha ég a gyomrod, meg egy kis semleges keksz, az is felszívja. Ha bírod, igyál Salvus vizet, meg tudtommal Tisacidot is lehet szedni terhesen (savlekötő), de előbb kérd ki a dokid véleményét.

Ne egyél túl fűszeres kajákat, kerüld a sok sót, húst, teát.

2013. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húúúú már a falra mászok tölle. Keservessé teszi a mindennapjaimat :( 15-16. hét óta gyomorégésem van néha veszek be rennie-t de ha este jön rám akkor simán megprobálok elaludni. 22 hkm
2013. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem puffadtam de állandóan böfögtem,a fémes íz a számból kb. 15 hetesen tűnt el,de néha visszatért még később 1-2 órára a 18. hétig.Kitartás :-)
2013. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most 24 hetes multam, engem minden terhes nyavaja elkerult, de ez a ketto nem a keseru szajiz es a puffadas, az volt a jo benne, hogy nem hiztam egy dkg ot sem, most hogy elmult a szajiz...tudok enni rendesen, es a kg is elindultak :) kitartas 18 het korul elmulik
2013. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor türelemmel várom, hogy elmúljanak ezek a problémák. :) Ha tenni igazából nem tudok ellenük csak próbálkozni.

2013. jún. 6. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!