Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Az esetleges viták elkerülése érdekében leszögezném hogy én nem dohányzok. Viszont ma amikor jöttem el a háziorvostól majd összeestem a döbbenettől kb 30 hetes lehetett a kismama és úgy füstölt mint a gyárkémény, hát hadd ne mondjam nem szoktam ítélkezni de ezen megdöbbentem ráadásul egymás után elszívott 2 cigit. Kinek mi a véleménye a dologról? észrevette a kismama hogy hogy néztem rá. :(
2013. jún. 3. 13:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Pedig ez elég vitát szító kérdés... sajnos sok kismama dohányzik, ez az ő dolguk. Én leszoktam róla mikor elterveztük,hogy majd babát szeretnénk!
2013. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyit nem képes megtenni a gyermekéért, akkor mi lesz később? Mi lesz, ha szoptatnia kell? Mi lesz, ha nem lesz ideje kimenni egy cigire, otthagyja sírva a gyereket, vagy rágyújt mellette? A terhesség alatt még el tudom képzelni, de mi van utána??
2013. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem vitát szeretnék nyitni csak érdekelne hogy itt is van e esetleg olyan kismama aki dohányzik, és hogy miért nem tudja lerakni esetleg nem akarja vagy akaratgyenge? vagy miért? valakinek ötlete?
2013. jún. 3. 13:19
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Én ismerek ilyen nőt, nem is szoptatott csak 1 hónapig utána abba hagyta hogy ne mérgezze tovább. A vicc hogy nem ciggizik annyit amióta szült mivel nincs annyi ideje a gyerek mellett. Mindig kimegy az erkélyre. Ha nem a babával van akkor egyikről gyújt a másikra. egyenlőre nincs baja a gyerkenek, de pl az asztma akár jóval késöbb pár évesen jön csak ki. Viszont hülyén neveli nincs szocializálva a gyerek, igy mindenkitől fél pedig lassan másfél éves.
2013. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
Én dohányoztam ,bár jóval kevesebbet,napi2-3 szálat szívtam,mert sajnos engem nagyom megviselt amikor egyik napról a másikra letettem.Érdekes mód tudtam szoptatni nem hagytam sírva a gyereket magára csak azért hogy rágyújthassak.Úgy gondolom ez mindenkinek a magánügye,senki sem angyal hogy ítélkezzen mások felett én speciel mindig a magam dolgával törődök és szeretem ha mások is ezt teszik.Tudod más szemében a szálkát is sajátodéban a gerendát se eset.
2013. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Első vagyok, szomszédom azt mondta,hogy azt javasolta az orvosa,hogy szívjon ligh cigit,mert károsabb ha letenné és ideges lenne emiatt...szerintem csak magát nyugtatta ezzel. Volt két szobatársam amikor szültem, mindkettő cigizett, az egyik az rendesen hisztizett,hogy mikor mehet cigizni,és nem szoptatta a babáját,mert ugysincs teje, és rendesen kiabált vele,hogy ne sírjon,különben kivágja az ablakon...a másiknak korababája lett, az orvos azt mondta lehet,hogy a cigitől, a csaj a telefonba sírt,hogy ő soha nem gyújt rá,csak legyen egészséges a babája, de már aznap
2013. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz lerakni, nagyon is. És hát akinek nincsenek rosszullétei, annak a legnehezebb. Mert ha gyenge vagy, akkor nem elég a tudat, hogy egy baba van benned. A lényeg, hogy egy erős dohányosnak egyik napról a másikra abba kéne hagynia. A legtöbben azért tényleg leteszik, de minimum csökkentik. Mert a bűntudat az nagyon erős tud lenni, de sajnos nem erősebb a szenvedélybetegségnél. Én a 8. héten tudtam lerakni, de rengeteget segített, hogy rosszul voltam tőle. Aztán amikor megszűntek a rosszullétek, rágyújtottam a 14. héten, de a felénél sírásban törtem ki, és elnyomtam. Sajnos szülés után egyből visszaszoktam, bár nem így hívnám. Mert ilyenkor a kismama nem szokik le, csak abbahagyja.
2013. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
5-ös vagyok.Még mielőtt azt hinné valaki hogy a gyerek mellett szívok,nálunk szigorúan tilos a házban rágyújtani van elég hely a kertben télen nyáron.
2013. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

nem tudtam befejezni valamiért...

szóval még aznap ment a másik csajjal együtt és cigiztek...

2013. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen akaratgyenge ez az ismerős nekem meg is mondta. Nem is akarta a gyerket, csak becsúszott és végül megtartotta. komoly gondok vannak a kapcsolatban az apukával elve egy 3 hós mosolyszünet utáni békülős szex eredménye a gyerek. Ha nem lenne már rég nem lennének együtt azóta ismételten. (előző voltam)
2013. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!