Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismamik, hogy...

23 hetes kismamik, hogy vagytok? Választottatok már nevet a babának?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! 3. babánk lesz,kislány. Most éppen a Luca a nyerő, de ez még változhat! :) Ti hogy vagytok?
2013. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hála az égnek nagyon jól vagyok, bár ez az első pillanattól kezdve elmondható, eddig elkerült minden terhes nyavaja. Néha fájdogál a derekam, de ez a legkevesebb. Már választottunk nevet.
2013. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziia.Jól vagyok/vagyunk,növöget a kisfiam.Egyre jobban várom,hogy megölelhessem.Neve már azóta van,hogy él. :-)

Néha kissé elnyomja a gyomrom,ilyenkor hányingerem van és durván feltör a gyomorsavam,de nem tart sokáig mert tudja,hogy anyának fáj.Hatalmasakat rúg,néha felugrom a székről akkorát. :-D

Jah és sosem gondoltam volna,hogy valakinek egyszer ilyen kényelmes fotel lesz a hólyagom.

Elég nehéz volt az eleje a terhességnek,sajnos a testem nehezen fogadta de mostanra élvezetes lett.Sajnos sokat görcsölök,úgyhogy pihenő üzemmódban élek,ezért felcsusszannak a kgok.Azért örülök,hogy "csak" ennyi a gond.

Te hogy vagy?

23+3 hkm

2013. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia:)


Ma sokat mozgott pici lányom:) de 2-3 napja menzesz szerű fájdogálások voltak, a doki magneB6 ot javasolta, hát nekem még nem hatott. Lekopogom, most jó, s nem fáj.

Rugizik most is, 2 napja voltam dokinál, tehát minden rendben:))


Igen választottunk nevet:) a párom külföldi, így külföldi nevet is kapott! Ellie.


23+6hkm

2013. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak 22 hetes leszek holnap, azért remélem belefér :)

Teljesen jól vagyunk, néha kinoz a gyomorsav és a derekam egyre inkább fáj! A kicsim elég sokat mozog, bár az útóbbi 3 napban lustább, de betudom az időjárásnak!

Kisfiam lesz és a neve már a születése előtt meg volt! :) Dominic Peter lesz! :)

Te hogy vagy? Választottál már nevet? :)

2013. jún. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!