Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-28 hetes kismamik hogy...

27-28 hetes kismamik hogy vagytok? Pocaklakótok sokat mozog? Pocakotok mekkora? Linkelnétek képet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, remélem, még beleférek a kérdésbe... :)

Minden rendben van felénk, az alvásigényem viszont az egekbe rúg. Teljesen eltolódott a napi ritmusom, mivel a kicsi nagyon aktív, így este 10 óra körül kezd mocorogni, amit kisebb-nagyobb megszakításokkal abbahagy, de hajnali 2-ig gond nélkül ébren van, és ereje teljéből rugdal. Így esélyem sincs reggel korán kelni, hiszen éjszaka még "vígan" babázok.

Pocaklakónk kifejezetten aktív, mozgékony, van egy napirendje, ahhoz szereti magát tartani. Vannak hangok, amikre reagál, az ismeretlen zajoknál viszont meghúzza magát, meg se moccan. :)

A 25. heti ultrahangos eredmények alapján akkor 800 gramm körül mozgott és nagyjából 30 centi hosszú volt. Holnap megyünk ismét 4D-s ultrahangra, akkor lesznek friss fotók róla. Reméljük együtt fog működni. A pocakom nagy, ha jól emlékszem tegnap 116-117 cm volt körbe, de nincs most friss pocakfotó (este, fürdés után készítek :)).


Veled, kedves Kérdező? Mi a helyzet? Hogy bírjátok a frontot? Aktív a baba?


29 hetes, kislányos (leendő) anyuka

2013. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ekkora volt a pocim 28 hetesen: [link]

A savam kínzott,de nagyon és a meleg (július vége,aug eleje)

A fiam sokat mocorgott,apa ekkor tapintotta először :)

Most 8 hónapos nagyfiú.

Nagyon boldog babavárást és sok örömöt,könnyű szülést!

2013. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En is 29 hetes vagyok,de azert irok..:) Engem is a savam kinoz estenkent.Az en kislanyom foleg nappal aktiv,illetve fent van 11korultol is,de engem nem zavar,mert tudok tole aludni.Egesznap aludnek legszivesebben.Mostanaban kezdett el fajdalmakat is okozni amik edes fajdalmak..Olyanokat rug a kis sarkaval...:D De sokszor csak a popsijat tolja ki.:)

Ez a kep a 28.heten keszult: [link]

2013. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Nekem savam nincs hála isten , 7-12 hetig volt csak savam utána elmúlt teljesen. Nekem kis fiam lesz , nekem délután és este de főleg hajnalban a legaktívabb. Fájdalom csak néha a derekamba van , de ez a hasamtól és a mellemtől van gondolom.Agusztus 31 fogok szülni ha minden igaz .4d ultrahangra majd én is szeretnék menni júni közepe vége fele. Nekem második babóca lesz már van egy 6 éves kislányom :).


27+4 hkm :) Boldog Babavárást Mindenkinek :)

2013. jún. 6. 11:58
 5/7 A kérdező kommentje:

27 hetes pocim :).


[link]

2013. jún. 6. 11:59
 6/7 kabymaci ***** válasza:
Szia :) én 27+2 hetes terhes vagyok kisfiúnk lesz:) Mi teljesen jól vagyunk néha fájdogál estére a pocak pár napja érzem ahogy csuklik :) Sokat mocorog főleg ha tetszik neki vmi pl zene ennivaló stb. Viszonylag nem nagy most kezdik észre venni hogy nem hájas has hanem terhes :D Mert elég ducin kezdtem a terhességem, de eddig csak 4 kg híztam vissza a leadott 6kg-ból. Boldog Babavárást mindenkinek :)
2013. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kabymaci ***** válasza:
2013. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!