Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak körülettem nőtt meg...

Csak körülettem nőtt meg hirtelen a 19,20,21 éves kismamák száma?

Figyelt kérdés
A környezetemben most folyamat ez megy.. nem mintha lenézném/ bántanám/ megszólnám őket, csak érdekel!
2013. jún. 5. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerűbb, ha elköltözöl a VIII. kerületből.
2013. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Felénk nem jellemző...
2013. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem lakom Budapest közelében sem :)
2013. jún. 5. 19:37
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is az a tapasztalatom,hogy egyre fiatalabbak vállalnak gyermeket.Nem ítélem el ôket,de szerintem még egy kicsit "élhettek" volna....
2013. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem elég sok volt osztálytársam ismerősöm, szomszéd lánya szült ilyen korán, van aki fel tudott nőni a feladathoz van aki nem. Az ő dolguk.
2013. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen. :) Körülöttem most van 3 kismama. Ebből egynek van már egy 2éves gyereke, Ő 27éves a többinek első baba lesz, az egyik 28 éves, a másik 35! :O
2013. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
eddig én is azt hittem, hogy pont az a jellemző, hogy későn szülnek, legalábbis a családomban ez a jellemző, sógornőm is 31 éves, de még nem is akarnak gyereket 1 évig kb.
2013. jún. 5. 19:46
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok. Én is 27 és 30 évesen szültem.:)
2013. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Én 23 évesen lettem terhes, 24évesen szültem! Párom 30éves volt, most 31. Lányunk most már 15hónapos! Mi 7éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást még mindíg, egzisztenciánk van, jól élünk... Nagyn szerttünk volna babát, így lett is! Anyukám is fiatalon szült, így én sem szerettem volna több lenni 25.-nél, mikor megszületik a picim! Ln kiéltem magam, elég fiatalon kezdtem bulizni, stb... Szerintem a korán szüléssel nincs gond, ha megvan 1 biztos háttér/kapcsolat! És persze a lány teljesen felnőtt a feladathoz! Én imádom az anyaságot, persze vannak rosszabb napok, de hidd el, több 38+ anyukát látok, akik szörnyebbek, és kevesebb türelmük van, vagy túlaggósósak, mint a fiatalabbak! Szerintem ez az egészségesebb, de persze mint írtam, számít az egzisztencia, a partner és ugye van akinek nem is jön össze sokáig...
2013. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Én egy 23-24 évest már egyáltalán nem tartok fiatalnak az anyasághoz, de a kérdés a 19-21 évesekre vonatkozik... Én csak itt a GYK-n látom, hogy most ez divat, mert 25 felett szüli már öreg az anyuka. A környezetemben ez nincs így. Átlag 30 felett szülnek az ismerőseim között.
2013. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!