Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten melyik kismama...

Budapesten melyik kismama boltot érdemes felkeresni, ami nem túl drága, sőt inkább olcsó?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok állam vizsgázok muszáj lenne vennem egy elegáns hosszú nadrágot, a normál ruhákat már megnéztem, de mind szorítja már a pocakomat. A kismama cuccok viszont még hatalmasak az én kis pocakomra.

2013. jún. 7. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Vörösmarty téren a H&M-ben találsz mindenféle rucit. Én ott vásároltam be, sportos, elegáns naci, blúzokat, nyári trikókat.:)
2013. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is a H&M-et ajánlanám, mert ott tényleg mindenféle stílus megtalálható, csinos, divatos és nem is drága. de ha nincs pocakod, akkor egy számmal nagyobb, lapos gumis cuccokat is próbálhatsz, azok is jól fognak állni rajtad és nem lesz kínos, ahogy buggyosodik rajtad a bandázs rész. próbálj olyat venni, amipocakbetétets, tehát nem köldöknél, hanem derékvonalban végződik és az alhasnál van a bandázs. ez nyáron praktikusabb is, mert nem olyan meleg, de sajnos hazánkban még a fővárosban is alig van néhány. a használtruháról lebeszélnélek. drága, csúnya, hordott és vagy őrülten tetszik, de nem jó méret v pont poasszol, de kicsit se tetszik... legalábbis velem folyamatosan ez van
2013. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na akkor ott is körül nézek. Köszönöm.
2013. jún. 8. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!