Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel nyugtathatnám meg...

Mivel nyugtathatnám meg magam? Teljesen kiborultam. :- (

Figyelt kérdés

A férjemet elküldték egy hétre árvízi védekezésre. Teljesen meglepetésszerűen ért minket, mert nincs bent már a csapatban, akiket vezényelni szoktak. 25 hetes terhes vagyok, hétfőn mentünk volna 4d-s uh-ra, teljesen be volt zsongva a férjem is, hogy végre láthatjuk a babát. Az elmúlt időszakban amúgy is rengeteget dolgozott, alig láttuk egymást. Itt ülök a teljesen romba döntött lakás közepén (felújítunk), és valószínűleg most hetekig így marad, mert nem lesz már szabad hétvégéje, a segítség viszont csak hétvégén tud jönni. Teljesen elkeseredtem. Féltem is, ételt is alig tudtam valamit csomagolni neki, mert ami ilyen helyen ehető, az nem sok volt itthon (pár szendvics, konzerv, keksz, de hát nagy étvágyú a férjem), és csak fél órája volt összepakolni, boltba sem tudtunk menni. Ami még bosszant, hogy ilyenkor (korábban vezényelték) mindig összeszed valami nyavaját, mert még egy rendes wc sincs soha, amit nekem most majd haza fog hozni és én elkapok tőle, mert nagyon érzékeny vagyok rá, és félek, hogy ártani fog a babának. Tudom, hogy a hormonok játéka is, hogy érzékenyebb vagyok, de most nagyon taccsra vágott ez az egész. Amúgy is mindjárt vége a második trimeszternek, a legszebb időszaknak, és ebből egy hetet elvettek most tőlünk. :-( Direkt kértük, hogy vegyék ki ebből a csapatból, ami meg is történt (ezek szerint csak állítólag), hogy ne kelljen hirtelen elmennie, most mondhatom le a hétfői uh-t is. Leginkább az bosszant, hogy egyedülálló, nem családapákat pedig nem küldtek el, miért nem veszik ezt figyelembe? (Nem vagyok az a terhes, aki előjogokat követel, helyet kér buszon, meg nem dolgozik, mert tudom, hogy ez nem betegség, de ez akkor is bosszant most.)

Olyan válaszokat nem kérek, hogy nemes célokért ment el, mert ezelőtt is, amikor elvezényelték őket, csak nézték a megáradt folyót, mert rossz helyre küldték őket, már készen volt a gát és négy napig még csak lapátot sem emeltek...


2013. jún. 7. 22:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem vágom most mit ájvékolsz ha nyugi kell akkor egy 2-3 szem frontin rá egy feles vodka aztán lenyugszol.
2013. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az az 1 hét legyen a legkevesebb és h le kellett mondanod az uh-t. Belegondoltál hány embernek kellett elhagyni az otthonát pl. És ott is vannak kismamák. Nem nyavalyognak itt. Ne tedd te sem. Nézd azt az oldalát h neked még mindig jobb. Újítasz van miből. Van házad. Van férjed. ELhiszem h nehéz. Csak akkor nézd a másik oldalát. és az a kismama akinek el kell mennie otthonról lehet mire haza mehetne nem lesz hova. Mindene oda lesz. Kár ezen sírni. Kibírjátok. Ez legyen a legeslegnagyobb gondotok tényleg az életben. És ezt nem gúnyból mondom hanem merő jóindulattal tényleg.
2013. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ez van.

Szegény barátnőm, rendőrnő, alapjáraton helyszínelést végez, kihallgat. Ma hajnali háromkor kelt, négyre ment melózni. Azért megkérték őket, mindenkinek legyen bekapcsolva a telefonja. Ha hívják, nincs mese, mennie kell. Amúgy meg ott a két éves gyereke.

Elhiszem, hogy rossz, amiért belerondítottak a tervetekbe, de próbálj meg lazább lenni. A felújításban nincs olyan dolog, amit el tudsz te is végezni? Így legalább lefoglalnád magad.

Vagy hívj át barátnőt, lánytesót, csináljatok csajos hétvégét.

Remélhetőleg gyorsan levonul az ár, a férjed visszatér hozzád és újra kerek lesz a világ.

2013. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

UH-ra egyedül is eltudsz menni. Az pedig természetes, hogy ilyen helyzetben behívták. Nem fogsz semmilyen fdertőzést kapni, ha hazajön.

Miért kell feleslegesen pánikolni?

2013. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

A 4D-s ultrahangot fel szokták venni dvd-re, amit otthon le lehet játszani az apának.

A többi pedig önzőség.

2013. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Tesómékat kitelepítették. Amit lehetett felraktak a padlásra. Anyuka elutazott a gyerekekkel rokonokhoz, apuka a gáton. Hajnalban indulunk mi is segíteni. 4d-re majd elmentek később, vagy hozol apukának dvd-t róla. Megértem, hogy szarul érzed magad, de gondolj már bele azoknak a helyébe is akiknek térdig érő vízben áll a házuk!!! Sok embernek oda a háza, a bútorai, szétszedték a családokat. Örülj hogy a lakásban ülsz nem a vízben.
2013. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Feleslegesen nyavalyogsz.

Vagy a terhesség miatti hormonoktól van, vagy egy hisztis p*csa vagy alapból.

Ha nálunk lenne árvíz, a férjem is szó nélkül menne gátat építeni, inkább légy rá büszke.

2013. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Azért ez durva h ezért sírsz! Én rajtad borultam ki teljesen. Valóban sokaknak mindenük SZÓ SZERINT MINDENÜK ODA!! Te meg a szaros 4d-n sírsz???? Eszméletlen mennyi önző ember él a világban. A férjed nagyon jó ember mert megy és segít! Te meg az újított lakásodban ülsz! Nagyon unatkozol szerintem. Én elhiszem h nem ezt tervezted de igaza van az előttem szólóaknak. Ritka önző vagy. Kicsit szállj magadba és gondolkozz ezeken a dolgokon!
2013. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérj új időpontot UH-ra! Barátnőzz, csavarogj, olvass,pihizz, ne idegesítsd feleslegesen magad! A felújítás is meglesz előbb utóbb!

A párodra most ott van szükség! Nyugtasd azzal magad, hogy családoknak, gyerekeknek, időseknek, kismamáknak segít ezzel! Gondolj bele, ha te most ott élnél...máris szerencsésnek érezheted magad!

Az én párom ÖNKÉNT van most a gáton! GyMS megyében élünk, a Mosoni Duna partján! Mi nem vagyunk veszélyben szerencsére, én örülök, hogy a párom segít, én is mennék, de van egy kétévesünk...

2013. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi ütött belém. Szerintem az a gondom, hogy már két hónapja ez megy, hogy folyamatosan beráncigálják dolgozni, amikor szabad lenne (egyszer ez beteg, egyszer az, egyszer ezért kell plusz ember, egyszer azért), és soha semmit nem tudunk tervezni. Teljesen kiszámíthatatlan minden körülöttem, és ma telt be a pohár. És én tényleg nagyon sajnálom az összes embert, akinek az otthonát veszélyezteti a víz, vagy ki kellett költözni, de attól senkinek nem lesz jobb, hogy megint elmennek azért, hogy elmondhassák, hogy ebből a megyéből is küldtek embereket, és nem csinálnak semmit, mert ezt viszont már most mondták nekik, az előbb hívott, hogy munkájuk sok nem lesz, mert most meg nem a partra küldik őket, hanem tartalékba, hogyha esetleg kellenének (bár nem valószínű, annyi az önkéntes) akkor ne ilyen messziről kelljen őket odaráncigálni... Babamozira pedig nem szeretnék egyedül menni, a férjem is szeretné látni, ahogy a kislányunk mozog, stb, és kétszer nem adnánk ki azt a horribilis összeget.
2013. jún. 7. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!