Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a "normális"? Ha elkisér a...

Mi a "normális"? Ha elkisér a férj, apa az UH vizsgálatra, vagy ha nem? Nektek mennyire érdeklődik a jövendőbeli apuka és mennyire tudja átérezni, amit Ti?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a 30 hetes UH-ra, eddig vagy jött, vagy nem, nem is foglalkoztam vele, ahogy a lépés kijött. Most azt mondta nem biztos, hogy tud jönni. Nagyon rosszul esett, már fél óra eltelt és még mindig ezen jár a fejem. Szerintetek túlragozom?
2009. okt. 9. 08:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az én párom még egyszer sem jött el velem semmilyen vizsgálatra...
2009. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, de hidd el nekik ez (tisztelet a kivételnek) nem olyan dolog mint nekünk nőknek. Ők nem érzik a babát, nem tudnak vele úgy kommunikálni és szerintem elképzelni se tudják, milyen érzés ha egy másik ember lubickol az ember hasában.

Végülis tényleg egy különös dolog és egy nagy csoda!!!

Egy részük azt gondolja, semmi se változik ettől még és természetes dolog hogy az ember lánya plusz 10-15 kilót cipel magán, megváltozik a súlypontja a teste mindene, másik részük meg annyira elfogódott hogy nem is tud mit kezdeni a szituációval.

Az én férjem (pedig egészségügyis, szóval még az elméleti hátterét is ismeri elvileg a dolgoknak) az első babánknál bőszen fényképezett az ultrahangban, meg minden. Most a másodikat várjuk, hát én is úgy érzem, hogy csak én várom.

Jó persze sokat dolgozik, rengeteg a dolga és a munkahelyén még arra is a szájukat húzták mikor jelezte hogy ha beindul a szülésem akkor talán ő eljönne és mellettem lenne...

De ettől függetlenül mikor megszületett az első gyerekünk, utána komolyan még ő jobban értett hozzá eleinte mint én. Midnig megnyugodott nála a gyerek, sose félt megfogni stb. És nagyon szereti a fiát (most hogy már ugye nem pocilakó és nagyobb is lehet vele játszani stb.)

És biztos vagyok benne hogy a mostani babát a lányát is szeretni fogja.

Inkább az a rossz, ha úgy érzed TÉGED hanyagol el kicsit, vagy nem figyel rád eléggé. Az hogy nem ájul el az UH-tól ...na puff neki, ez van :)

2009. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az en ferjem eljött velem ha tudott :o) Csak nezte a monitort (termeszetesen semmit nem lätott belöle :o)))) ) a vizsgälat utän örvendezett 5 percet, hogy milyen gyönyörü a kisfia es milyen csodäs fütyköse van :o) aztän ennyi. Talän a 35. het ota vett egy 180 fokos fordulatot es kerdezi mindig, hogy mi van :o) Tegnap este mär egy sima vereredmenyert is eljött velem :o) (igaz mert terhessegi toxemiära gyanakodnak es nyilvän Ö is izgul), de hät mär ugyis csak pär nap :o)

Na nem kell azt gondolni, hogy Ö a ferjek gyöngye. :o) Mert azert ha hazaer, akkor elkezd nyafizni, hogy itt fäj neki meg ott fäj neki, masszirozzam meg. Megmasszirozom, utäna közli velem, hogy ott egy porcica a sarokban es hogy tulajdonkeppen mit csinälok en egesz nap, hogy meg porszivozni sem volt idöm?!? Mondtam, hogy 160 nm-es häzat nem tudok mär sajna egyedül kezben tartani, de ha jol emlekszem forro volt a vacsi, mikor megerkezett... meg volt teritve a konyha rendben, a kutya megsetältatva es meg a fürdö is belefert... Amugy nekem is fäj a hätam, nem massziroznä e meg? Ö ahhoz färadt.... :o)))))) Most erre mit mondjak....Pasik :o)))))))))))))))))

2009. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy UH-ot sem hagyna ki a parom,o ezt annyira elvezi es tetszik neki,hogy a fiat lathatja hogy a boldogsagtol majd ki csattan.Epp ma fogunk menni mar annyira varja,hogy delutan dolgozott volna de inkabb elcserelte.Szerintem ezt a gyermeket ketten varjuk neki ugyan olyan joga van eljonni sot en ezt el is varom,hogy ott legyen velem.Eloszor megvizsgal a dokim majd ha eljon az uh ideje akkor kiszol neki a dokim,hogy apuka bejohet,ez nagyon jol esik mert latom ahogy beszalad es elvezi minden percet az uh-nak.
2009. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem csak én vagyok így. Ez egy kicsit feldobott :) Tényleg bántott nagyon a hozzáállása. De legyen, "ilyenek a férfiak"- tisztelet a kivételnek. Ok, közelítsük meg így, de azért elég szomorú, hogy ilyenek.

Köszi, hogy ilyen sokan válaszoltatok. Tényleg jobban lettem...

2009. okt. 9. 12:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Az én párom az első Uh-t (12.hetit) kihagyta mert vidéken melozott.De azóta mindenhova elkísér.(védőnőnől kezdve a vérvételig)sőtt még a szülés felkészítő tanfolyamra is együtt megyünk.ki nem hagyná semmi pénzért.és nagyon élvezi.Volt h mentem a nődokimhoz hetekkel elötte már elkezdte mondani ha megyek akkor beszéljek az orvossal h bejöhessen ő is.Most képzeljétek el azt a szitut én fekszem a vizsgálóasztalon félpucéran mondom a dokinak h lehetne-e h a párom is bejöhessen megnézni Uh-n mondja persze kiszólt neki és ugye Drágám arra számitott h én fekszem egy ágyon felöltözve kényelmesen nem pedig szétterpesztett lábakkal félpúcéran.Hát picit meglepődőtt.Én meg mosolyogva azt mondtam nem kell ettől megrémülni 1 ugy is látta már 2 szokja a látványt és a szitut az apásszülésre:)Ari volt nagyon.:))
2009. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én férjem mindig jön az uh-ra, én más dolgokon szoktam rágódni! :-) A múltkor megjegyezte, hogy látszik, hogy beléptünk a 3. harmadba, mert megint olyan érzékeny vagyok, mint az elején!:-) Szegény, neki sem lehet egyszerű!!
2009. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Engem elkísért uh-ra, amikor csak engedte a beosztása. Sőt a 38.heti uh-ra pedig kért 1 óra "lógást", hogy elkísérhessen, nem akarta, hogy egyedül metrózzak.

Egyszer ctg-re is ekólkísért, kint akart várni, de az aszisztensnő rendes volt és mondta, hogy nyugodtan bejöhet, mert úgysem hall mindennap ilyet az ember.


hetes baba anyukája

2009. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2 hetes- lemaradt ;)
2009. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!