Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megúszhatom a spontán vetélést...

Megúszhatom a spontán vetélést kaparás nélkül? Többi lent

Figyelt kérdés
a 7. hétben elvetéltem, elötte nem voltam orvosnál de 5 teszt let pozitív, a melleim nagyobbak voltak és fájtak a hasam is fájdogált és égett a gyomrom, 10-re van idöpontom a dokihoz, ezt még terhesen kértem, de aztán elöször barnáztam, bevette rá az utrot másnap utaznom kellett és rózsaszínes folyásom volt, aztán egy nappal késöbb meg is jött jó darabosan, voltak benne nagyobb darabok is- gondolom a baba lehetett- és a hasam is görcsölt három napig kb. meg véreztem összesen 7napig, most már semmi vérzés semmi nincs, a terhes tünetek is elmúltak: nincs gyomorégés, a hasam sem görcsöl és a melleim sem fájnak már, szóval szerintem elment a baba..azért orvoshoz elmegyek holnap, de abban reménykedem hogy nem kell kaparni, van aki a spontán vetélést müszeres befejezés nélkül megúszta
2013. jún. 9. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy esélyed van rá hogy spontán "kitisztult" a méhed, de ezt tényleg az orvosnak kell megállapítania.
2013. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Van olyan, de orvos feltétlenül kell, nehogy valami bent maradjon, mert az csúnya gyulladást tud eredményezni.
2013. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En 12 hetesen veteltem el 6 hetes babat (korhazban tortent, ok mondtak, hogy 6 hetes volt), nem kellett kaparas szerencsere, kitisztult a szervezetem 2 het verzessel, csinaltak uh utana, tiszta voltam.
2013. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell műteni! Nekem azt mondta a doki,ha nem múlik el pár nap alatt a vérzés akkor menjek vissza, kb egy hétig véreztem és elmúlt, nem kellett műteni!
2013. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tudom hogy a doki tud majd holnap csak biztosat mondani, de nagyon remélem hogy nem kell kaparás, mert már semmi nincs...sajnos:(( elsö terhesség lett volna
2013. jún. 9. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is megúsztam, de mikor a vetélés utáni nap bementem megnézetni magam a kórházba, akkor azt mondta a doki, hogy szerinte kell. Nem vállaltam, kitisztult magától, utána visszamentem a saját orvosomhoz kontrollra, örültem, hogy megúsztam a beavatkozást. Ha már nem vérzel, akkor szerintem is megúsztad.
2013. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha valakit érdekel: voltam dokinál minden rendben, mármint nem kell kaparás, vért vettek és majd az erdményért be kell mennem
2013. jún. 11. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!