Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt már valaki bioptron...

Használt már valaki bioptron lámpát kéztőcsatorna szindromára?

Figyelt kérdés
Ha igen segített? mennyi idő után? Nekem már 24/24-be zsibbad a kezem + idegfájás is társul hozzá elég gyakran amitől aludni szinte semmit nem tudok! van még 11 hetem, ha ezt így kell kihúzzam fogalmam nincs mi lesz ... már csak ebben van minden reményem hogy segít
2013. jún. 10. 07:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ettöl szenvedek, 36. hétben vagyok, és nálam is már legalább 1 hónapja tart a dolog, zsibbadás, fájdalom, elejtek dolgokat, egy órával tovább tart a fözés mer alig hajlanak az újjaim, föleg reggel.. én is gondoltam már a bioptron lámpára, de tul nagy kiadás lenne az most nekünk, és milgamma nevü tablettát kaptam a reumatológustól, ami nagyrészt B vitaminokat tartalmaz, de csak akkor veszem be ha már nagyon fáj a kezem, nem akarok mindent össze vissza szedni.. Kitartást kivánok nekünk, és remélem hogy szülés után ez el fog mulni, mert már olyat s hallottam hogy valakinek csak fél év után múlt el, de olyat is hogy csak mütét segített :/
2013. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen én is ezeket hallottam, és félek is mert sajnos nekem még van egy jó 11 hetem hátra és én olvastam olyat is, hogy ha ilyen 3 hóig fen áll akkor akár teljes bénuláshoz is vezethet! én a középső és a mutató ujjam egyáltalán meg se tudom mozdítani! Milgammát már szedem vagy két hete semmit nem segített eddig, de szedem tovább , a patikus adta amúgy, meg ma vettem ánika krémet! folyamatosan használom a lámpát, és a csuklóm tegnap óta mintha jobb lenne! Bizakodom nagyon-nagyon, mert ez rettenetes, hogy semmit nem tudok csinálni :( Kitartást és könnyű szülést kívánok!!!! És igen eddig mindenki azt mondta hogy szülés után nem múlik el azonnal, hát akkor mi lesz a fiam is elejtem majd vagy mi? :S
2013. jún. 10. 10:34
 3/14 A kérdező kommentje:
amúgy neked mivel indokolták mért van? mert nekem azt mondták hogy cukor, víz és hízástól szokott előjönni, ami nálam egyik sincs, így ráfogták hogy a gyerek helyezkedik úgy hogy nyom egy ideget! Na hát a fiam 24/25-t mozog:) szóval elég nehéz elhinnem hogy állandóan azt az ideget nyomja
2013. jún. 10. 10:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Én azért bízom benne hogyha lemegy rólam ez a rengeteg víz, és súlyfelesleg akkor pár hét alatt el fog múlni ez a dolog..
2013. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én híztam több mint 25 kg-ot és vizesedek is, elég rendesen, cukrom az hálisten rendbe van!
2013. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kis megnyugtatäskent irom, hogy ha nem mulik el, akkor sem törvenyszerü, hogy megbenuljon, elöfordulhat, de ennek kicsi az eselye. Nekem mär 8 eve van szindromäm.
2013. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezzel most nagyon megnyugtattál bennünket...de tényleg :/
2013. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én már 5 hónapja szültem,de sajnos még mindig fennáll ez a betegség nálam.Lehet műteni kell...

Sajnos semmivel sem lett jobb,sőt,már alig birom kivenni a babámat a kiságyból. :(

2013. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
uh ez durva :S én csak ténlyeg ebben a lámpába tudok bízni, mivel eddig híztam kb 8 kg-ot de abból van egy hatalmas hasam + 3 számot már nőttek a melleim, illetve víz semmi, cukor 4,2 terhelés után, ezért nem értették hogy mért jött ki nálam, ráadásul ilyen durván! Nagyon remélem ez segít és csodát tesz , mert ez így nagyon gáz :(
2013. jún. 10. 11:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Hetes, nem ertem, mi rosszat irtam.
2013. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!