Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso harom honapban lehet...

Elso harom honapban lehet szedni fajdalomcsillapitasra algopyrint?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok es ma huztak ki az egyik ragofogam a bolcsessegfogam miatt.

Kezd kijonni az erzestelenito es mar fajdogal.


2013. jún. 10. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Algopirynt ne. Inkább paramaxot, vagy panadolt, ha nagyon muszáj.
2013. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ertem. Ezt irta fel a fogorvos.

Azokat lehet kapni recept nelkul?

2013. jún. 10. 20:30
 3/9 Kerria ***** válasza:
Ebben nagyon megoszlanak a vélemények... Az én házi orvosom, és nődokim is inkább az algopirynre esküszik mint a paracetamol tartalmúra... én szedtem előzőnél is, nem lett probléma
2013. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De Az elso honapokban is lehet? Mert a tajekoztatoban az elso 3 es utolso 3 honapot nem javasoljak.
2013. jún. 10. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az elején sokáig beteg voltam, és a nőgyógyászom, védőnőm, háziorvosom egyöntetűen mondta, hogyha úgy érzem, szükséges fájdalmat csillapítani (vagy lázat), akkor nyugodtan szedjek Algopyrint, mivel nem mai gyógyszer, és sokkal inkább kipróbált, mint az összes többi mostani, amire azt mondják "szedd bátran". Azt mondják, hogy az Alghopyrint eddig generációk szedték fájdalom és/vagy láz esetén, és ez már bizonyított, hogy gyakorlatban kevesebb veszélyt jelent, mint egy istenes láz. (Egyébként én szedtem is, mert mást nem kaphattam, és a babánk tökéletesen egészséges, 30 hetes, kiváló eredményei vannak)
2013. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hetesen húzták ki a fogam, a nőgyógyászom az Algopyrint mondta, hogy lehet szedni. Semmi gond nem lett a fiammal.
2013. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Paracetamol hatoanyagut szigoruan tilos az elso harom honapban szedni, haegyet mar bevettel nem lesz gond de tobbet semmikep, inkabb ibuprofen hatoanyagut vegyel be, 200mg-ost ha nem segit akkor meg egy 200mg-ost bekaphatsz egy ora mulva. Amit a doki kiirt en inkabb nem vennem be,azert irjak a dokik ki, mert eleg eros. Egy gyogyszeresz
2013. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolso válaszadoval teljesen egyegértek. en kulfoldon dolgozom, itt algopyrin hatoanyagához hozza sem lehet jutni recept nélkul, hiába régi gyogyszer, a mellekhatásai is rég ismertek. Mindig meglepodok, hogy hanyan irjak, mire, hanyszor hasznaljak, mint a legtermeszetesebb fajdalomcsillapitot. Egy másík gyogyszerész anyuka
2013. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bíznék az orvosban, ha azt mondta vedd be, ha nagyon muszáj, nem lesz baj tőle. Egyébként nekem is ezt mondták.
2013. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!