Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2013. novemberre váró kismamák...

2013. novemberre váró kismamák akik itt is szoktak olvasni-írni írtok babás oldalon is csoportba ami működik is és nyitott közösség még?

Figyelt kérdés
És ha igen, hol, hova írtok?
2013. jún. 10. 20:40
1 2
 1/12 Kerria ***** válasza:

Én október közepére vagyok kiírva...


Nem vezetek sehol netblogot. Van egy határidőnapló abba írom a kommenteket, vizsgálatokat és érzéseket.


Ilyenre nem akarnék időt szánni, mert napközben a másfél évesemmel vagyok inkább, este meg pihizés és férjezés :)

2013. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaj nem erre gondoltam hanem ahol beszélgetni lehet másokkal tapasztalatokról élményekről stb. :) Rosszul fogalmaztam meg akkor, nem oldal hanem fórum vagy nem is tudom:)

Nekem is van nagyobbam de azért néha iderogyok:))

2013. jún. 10. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Én december legelejére vagyok kiírva, az is lehet, hogy november vége lesz belőle. Máshol nem szoktam fórumozgatni.
2013. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ananke ***** válasza:
Én november elejére vagyok kiírva.De én is csak azt az oldalt szoktam nézni.
2013. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem itt mindenkit szívesen látnak :)

2013. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kerria ***** válasza:

Első vagyok. Félre értettelek, bocsánat :)


GYK eket használom a leggyakrabban itt kérdezek, válaszolok, és olvasgatok is, olvasás szintjén a

[link]

[link]

oldalakat használom. Ez utóbbi sajnos néha lassú :(

2013. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En November 26.ara vagyok kiirva es a Baby Center ( [link] November 2013 kozessegben vagyok meg benne (angol nyelvu). Eleg vicces hely, kicsit talan hasonlit ehez az oldalhoz, ott is kerdeseket lehet kiirni es valaszolnak ra, azzal a kulombseggel, hogy angol nyelven van es csak Novemberre kiirt kismamak vannak ott. Persze valaszthatsz mas csoportot is de nekem az tetszett a legjobban.
2013. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy en telefonrol szoktam azt hasznalni, mert ugy szamomra kenyelmesebb. A marketrol konnyeden/ingyenesen le lehet tolteni okostelefonra.
2013. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is novemberre várom, és csak ezt az oldalt látogatom többször. Nekem első lesz.:) Én is szívesen beszélgetnék, mert a baráti körömben nincsenek kismamák és anyukák.
2013. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én november 22-ére vagyok kiírva. Én is szívesen beszélgetnék hasonló időben járó kismamákkal.Nekem is első baba. :)
2013. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!