Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kaptatok először uh-os...

Mikor kaptatok először uh-os képet?

Figyelt kérdés
Ma voltam 8 hetesen uh-on.6 hetesen voltam elősször akkor még nem volt szívhang.Ma már volt viszont nem kaptam róla képet pedig már annyira vártam :( Az orvos megvizsgált elmondott mindent de képet nem kaptam.Ti mondtátok hogy adjon?Vagy adtak maguktól?Vagy csak magánrendelésen adnak?Úgy elvagyok keseredve :( Persze tudom az a lényeg hogy minden rendben a picivel de nekem sokat jelentett volna az az első kép :/
2009. okt. 9. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én csak a 4D Uh-n alkalmával kaptam fotót.
2009. okt. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
magánrendelésre járok, a fotóért fizetni kell, szóval akkor adnak, ha kérek. De a 12. heti előtt nem akartunk kérni. 12 hetes fotóm van
2009. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én sztk-ba járok és ott csak akor adnak ha kér az ember.én 9+3 hetesen fogok menni legközelebb és akkor már fogok kérni.500 ft egy darab.
2009. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Remélem a legközelebbi uh alkalmával én is kapok képet ha meg nem akkor elmegyek magánrendelésre és kérek ott....XD
2009. okt. 11. 11:39
 15/15 anonim ***** válasza:

az első alkalommal (6hetesen), már volt szívhang, kaptam képet, azóta is minden UH-án.

Ha magától nem ad a doki, bátran kérj!!!!

nálunk arra is van lehetőség, hogy viszel CD-t és kéred, arra írjon ki képeket ( 60-70 ráfér!). ezt minden alkalommal lehet ám!!!!

lehet dvd-t is kérni, filmet, nálunk az 10.000.-forint.

( ahogy a pénzed engedi, annyiszor kéred). ha csak egyet készíttetsz, azt érdemes a 23-24. hét környékén, mert akkor már "mindene megvan és szép baba formájú" ( ezt nem tudom szebben írni, nekem a 12 hetesen olyan volt a babánk, mint egy kis béka,persze imádtam minden kis porcikáját!!! és gyönyörű volt már akkor is), és 23-24. hetesen még ráfér a képre egyben. a későbbiekben csak részletekben. főként az arcáról lehet gyönyörűséges képeket készíteni, de olyankor érdemes megint vinni a cd-t.

Fontos, hogy amit adnak képeket, hőpapír és évek múltán eltűnik róla a kép, ezért, ha csak papíron kapott képed van,érdemes beszkennelni számítógépbe, hogy évek múlva is lehessen nézegetni.

még egyszer tanácsolom: bátran kérj és minden lehetőséget beszélj meg az orvosoddal. nem szégyen, ha kimutatod, hogy fontos neked, hogy az ici-pici porcikáiról képetek legyen!!

2009. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!