Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma derült ki hogy Kiscsajunk...

Ma derült ki hogy Kiscsajunk lesz. :-) ) Szép Magyar nevet tudtok irni nekünk? Emese hogy tetszik nektek? A Lotti ugyan német és az a név? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Köszike előre is!
2009. okt. 9. 19:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Viktória, bár lehet nem magyar.:)
2009. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ebből a kettőből az Emese tetszik..a másik nem igazán.


Amúgy nekem, ha lányom lesz, szerintem Aliz lesz a neve.

2009. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Fanni, bár ez szerintem nem magyar. Bíborka, Luca
2009. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszi Aliz az jó...:-)) A Fanni is aranyos.
2009. okt. 9. 19:13
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Én is magyar nevet akartam , de azok csak fiúban tetszettek. Így Vanda lett, ami lengyel eredetű. DE tetszett a Hédi is. Amúgy az Emese is jó, az is szóba került, de a férjem hallani sem akart róla. És a Réka is magyar( úgy tudom), de az meg nekem nem tetszik.
2009. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
NEm magyar nevek ugyan, de nekem nagyon tetszik a Leila, Diána, Mia, Mira, Loretta. Az első lányunkat tuti, hogy Leilának fogjuk nevezni.
2009. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Párom ragaszkodik ugymond a magyar névhez...

Nekem tetszik nagyon a Vanda majd megemlitem neki de a többi is nagyon szép..:-))Nekem az Amira és a Jázmin is tetszik a Leila is nagy on szép..:-))

Köszi az ötleteket lánynév annyi van hogy nehéz vlasztani és sok a szép név közte...ezért kérdezlek Titeket!:-))

2009. okt. 9. 19:24
 8/30 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a lányom Lili lesz az is magyar eredetü.
2009. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Zsófia?


Nekem Emília lett volna, de 2 fiam született.:)

2009. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Rengeteg Lili van csak a környezetünkben 5 minden kislány Lili..:-(( sajna pedig nekem is tetszik de azt hiszem nem magyar.

De irtatok aranyosakat a Zsofi is az...:-))

2009. okt. 9. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!