Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma derült ki hogy Kiscsajunk...

Ma derült ki hogy Kiscsajunk lesz. :-) ) Szép Magyar nevet tudtok irni nekünk? Emese hogy tetszik nektek? A Lotti ugyan német és az a név? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Köszike előre is!
2009. okt. 9. 19:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Itt rengeteget találsz:) De van egy 'program' ha megtalálom azt is belinkelem, neked ott párosíthatod a vezetéknévvel is.

2009. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
77%
2009. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az Emese meg a Lotti is nagyon nagyon édes :)

Így egymás után meg különösen :)

Az Emese komolyabb, felnőtt korában is jó lesz.

Mondjuk a Mesi-zéstől én is kiakadok, de van itt egy szomszéd kislány, szép is aranyos is, őt mindig Emesének szólítják, nem becézgetik.

Szerintem igaza van a férjednek a magyar nevekkel kapcsolatban amúgy :)

www.magyarnevek.hu

2009. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Emese a szomszédom:ő barna haju lány és nem is tudom más stílusú emberhez elképzelni ezt a nevet.Lotti nagyon szép,modern de egyszerű(nem tul nyálas és mégis érdekes.Ezen én is gondolkoztam,majd a Csenge név mellett döntöttem.Majd írtd meg mire jutottatok.Ja nekem még az Emma is tetszet.
2009. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%

Dóra, Dorottya, Ágota?

A lányomnak ugyna nem adnám, de szerencsére fiam lesz.

Viszont a krnyezetünkben vannak ilyen nevű babák

2009. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok elvileg Csenge Emese lesz de még változhat...:-))Emese nekemnagyo nem tetszik.

Volt iskolás korunkban egy lány Emesének hivták és kancsal volt hát illett rá Emese nem áll jol a szeme se...Na ezt nem akarom meg a Mesike meg ezek a sirba kergetnek...Emma Emilia is tetszik.. nehezebb mint gondoltam de az Emeséből nem akar engedni szerintem.

2009. okt. 10. 16:42
 27/30 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? :)
2012. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Szisaztok.Azóta már 2 és fél éves a kislányunk és Csenge lett..:-))nagyon jol áll neki igazi Csengés..:-))

Jövőre tervezzük a kistesót..:-))

Köszönöm hogy érdeklődtél aranyos vagy..:-)

Nállatok mizus?Milyen nevek lettek?

2012. júl. 28. 13:33
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét kislányomnak viszonylag magyar neve van. Egyikük Hanna Sára, másikuk Emma Abigél. De szerintem nagyon szép az Anna, Boróka, Róza, Borbála is. Amikor első lányunkat vártuk, nagyon nagyon szerettem volna a Petra vagy a Jázmin nevet, de nem tudom, hogy ezek mennyire számítanak magyarnak, a párom elvetette.
2012. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Emese nagyon szép név, nekem rokonomat hívják így. A Lotti nem igazán tetszik. Szép nevek még szerintem: Villő, Noémi, Rebeka, Kincső, Szabina, Júlia.
2013. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!